بنگر: از این وضعیت خسته شده بودیم، خوشحالم که پیروز شدیم

پرسپولیس اف سی: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که از وضعیتی که این تیم در آن قرار داشت خسته شده بودند.

محسن بنگر پس از پیروزی 2 بر یک مقابل سیاه‌جامگان گفت: بازی خوبی بود و هیجان زیادی داشت. نیمه اول ما تیم برتر میدان بودیم و نتیجه زحمات‌مان را دیدیم و گل هم زدیم. در نیمه دوم آنها با اضافه کردن بازیکنان بهتر شدند و خوب بازی کردند. سیاه‌جامگان خیلی خوب بود و فکر نمی‌کردم تیم فرهاد کاظمی به این خوبی بازی کند.

وی درباره اینکه پرسپولیس روی ارسال از کناره‌ها تمرین کرده بودند، گفت: ما همیشه روی این موضوع تمرین می‌کنیم. چون مهاجمان قد بلند داریم، روی این ارسال‌ها همیشه کار می‌کنیم و خدا را شکر به نتیجه هم رسیدیم. خوشبختانه پیروز شدیم، چون خودمان هم از این وضعیت خسته شده بودیم.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه چرا پرسپولیس در خارج از خانه سه پیروزی کسب کرده اما هنوز نتوانسته در بازی‌های خانگی به پیروزی برسد، خاطرنشان کرد: مهاجمان ما سرعتی هستند و زیاد خلاق نیستند. در بازی‌های داخل خانه حریفان ما عقب می‌روند و اجازه کار به ما نمی‌دهند، اما در بازی‌های خارج خانه چون میزبان‌ها می‌خواهند به برتری برسند و حمله می‌کنند، مهاجمان ما در ضدحملات می‌توانند سریع حرکت کرده و به گل هم برسیم.

بنگر درباره قضاوت داور دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان اظهار داشت: داور جوان و خوبی بود که به خوبی هم قضاوت کرد. امیدوارم این داور در ادامه زندگی شخصی و داوری‌اش موفق باشد.

وی درباره اینکه شرایط پرسپولیس پس از درگذشت هادی نوروزی چگونه است، گفت: این شرایط گذشت و حالا هادی همیشه در قلب‌مان است، در زمین باید قوی باشیم و به پیروزی برسیم.
دیدگاهتان را بنویسید