بنگر: خودتان را به پرسپولیس نچسبانید!/در اینستاگرام هستیم تا وقتی فحش ندهند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی بازیکنان ما جوان هستند و بسیار احساسی درباره قهرمانی در لیگ برتر حرف می زنند.

به گزارش پرسپولیس اف سی  و به نقل از کاپ، محسن بنگر که لیگ پانزدهم را خوب شروع نکرد و حتی در چند بازی عامل ناکامی پرسپولیس معرفی شد، این روزها به عنوان یکی از ستون های اصلی تیمش شناخته می شود و برانکو کاملا به او اعتماد دارد. در ادامه ماحصل گفت و گو با محسن بنگر را می خوانید:

خیلی ها بی جهت انتقاد می کردند

محسن بنگر ابتدا درباره نتایج پرسپولیس بعد از گذشت ۱۷ هفته از لیگ برتر اظهار داشت: به نظرم با توجه به اینکه اکثر بازیکنان تیم ما تازه دور هم جمع شده بودند، نتایج بد ما در ابتدای فصل طبیعی بود. بازیکنان با یکدیگر مچ نبودند و به تدریج این اتفاق رخ داد تا به روزهای خوب هم رسیدیم. نتایج پرسپولیس نشان داد که خیلی ها الکی و بی جهت انتقاد می کردند. ما از همان ابتدای فصل می گفتیم تیم خوب است و زمان بدهید اما کسی باور نمی کرد.

پیروزی های ما شانسی نبوده

وی ادامه داد: هیچ کدام از بازیهایی که پرسپولیس در آن به برتری رسیده، شانسی نبوده و ما در تمام بازیها با توانایی بازیکنان خودمان توانستیم حریف را از پیش رو برداریم. به خاطر همین به هیچ عنوان نگران نیستیم که بعد از تعطیلات لیگ چیزی تغییر کند. ما از چند روز دیگر خیلی خوب تمرین می کنیم و تا بالای جدول نرسیم، بی خیال نمی شویم. ما در ۴ بازی اخیر ۱۰ امتیاز گرفتیم و این در تمام بازیهای امسال بی سابقه بود.

تا زمانی در اینستاگرام هستیم که فحاشی نشود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه با تصمیم او بازیکنان پرسپولیس بار دیگر صفحات اینستاگرام خود را فعال کرده اند، تصریح کرد: ما بعد از اینکه خوب نتیجه نمی گرفتیم و برخی فحاشی ها نیز انجام شد، تصمیم گرفتیم تا برای بالا رفتن تمرکزمان دیگر در صفحات اجتماعی نباشیم. فکر می کنم این ترفند جواب داد و در ۴ بازی اخیر توانستیم نتایج خوبی بگیریم. به هر حال حالا که لیگ تعطیل شده، تصمیم گرفتیم صفحات خود را فعال کنیم چون هواداران دوست دارند با بازیکنان مورد علاقه خود در ارتباط باشند اما این اتفاق تا زمانی است که به ما بی احترامی نشود. اصلا مهم نیست که آن کسانی که توهین می کنند، طرفدار چه تیمی باشند چون هیچ شخصی نباید به خودش اجازه دهد که به خانواده یک نفر فحش بدهد. آنهایی که این کار را می کنند، خودشان راضی می شوند که یک نفر به خانواده شان توهین کند؟

مساله سوشا کاملا شخصی است

بنگر درباره مشکلی که برای سوشا مکانی رخ داده، گفت: این یک مساله کاملا شخصی است و من اصلا قصد ورود کردن به آن را ندارم. امیدوارم مشکل سوشا هر چه زودتر حل شود.

می خواهند بازیکنانشان را به پرسپولیس بچسبانند

وی در رابطه با شایعات زیاد پیرامون نقل و انتقالات پرسپولیس خاطرنشان کرد: تنها درباره این مساله برانکو می تواند تصمیم بگیرد و کسی به غیر از او نظری نخواهد داد. متاسفانه یکسری دوست دارند بازیکنان خود را به پرسپولیس بچسبانند اما برانکو بارها گفته به همین بازیکنان اعتقاد دارد و نیازی به بازیکن جدید نیست. همه دوست دارند بگویند فلانی به پرسپولیس می آید و این اتفاق خوبی نیست چون همه تصمیمات را سرمربی می گیرد.

روزهای خوبی در این فصل داشتم

کاپیتان دوم پرسپولیس درباره شرایط خودش در این فصل گفت: من هم روزهای خوبی در این فصل داشتم. البته در یک برهه اشتباهات داوری به تیم ما ضربه می زد اما توانستیم آن اتفاقات را فراموش کنیم و به فکر روزهای آینده باشیم. شاید ۵، ۶ هفته اول برای من هم خوب نبود و حتی در یک بازی به خاطر اشتباه داور پنالتی دادم اما خوشحال که توانستم به تیمم کمک کنم و حالا پرسپولیس بهترین تیم ایران است.

 در جریان پرسپولیسی بودن فغانی نیستم

بنگر درباره اینکه فغانی بعد از اشتباهات داوری علیه پرسپولیس اعلام کرده در کودکی طرفدار این تیم بوده، اذعان داشت: من در جریان نیستم و نظری هم دراین باره ندارم. اشتباهات داوری را هم خیلی وقت است که فراموش کره ام.

الان وقت کری خوانی نیست

وی در رابطه با اینکه بعد از پست اینستاگرام برهانی بازار کری خوانی در میان سرخابی ها داغ شده، گفت: این قضیه مربوط به چند هفته قبل است و اصلا دوست ندارم الان و در این شرایط به آن ورود کنم. الان زمان خوبی برای کری خوانی نیست چون تیمها در تعطیلات هستند و به آرامش نیاز دارند.

جوان هستند که حرف از قهرمانی می زنند

کاپیتان دوم پرسپولیس درباره اینکه اکثر بازیکنان این تیم می گویند به مقام دومی هم راضی نیستیم و فقط قهرمانی می خواهیم، بیان داشت: صحبت درباره قهرمانی زود است. این بچه ها جوان هستند که اینگونه صحبت می کنند. حرف زدن درباره قهرمانی از الان از روی احساس است چون باید بازی به بازی پیش برویم. ما تا اینجای جدول را خیلی آرام و منطقی عمل کردیم و باید از این پس نیز اول به فکر کسب سهمیه باشیم و سپس به قهرمانی فکر کنیم.

باید سپاهان را شکست دهیم

وی در پایان با اشاره به رویارویی تیمش با سپاهان گفت: این بازی هم در تهران برگزار می شود و در انتظار هستیم تا هواداران ما بعد از تعطیلات به ورزشگاه بیایند و با هم برتری در این بازی را جشن بگیریم. سپاهان هم تیم بزرگی است و بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت. البته قبل از آن باید در اردوی دوبی شرکت کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید