بنگر: متاسفم که این خبر بد را مطرح کردند

پرسپولیس اف سی: محسن بنگر در رابطه با اوضاع فعلی تیم گفت: فعلا که همه چیز خوب است، خدا را شکر، از اول فصل همه دیدند مشکلات زیادی داشتیم اما با تلاش بازیکنان و همت مسئولین و حمایت هواداران حل شد، همه دست به دست هم دادیم تا این تیم موفق باشد و فکر می کنم یکی از بهترین تیم های پرسپولیس را تشکیل دادیم، همه این ها حاصل نگاه خداوند و تلاش بازیکنان و مسئولین و حمایت هواداران است.

او درباره بازی آخر برابر راه آهن گفت: بازی سختی پیش رو داریم، ما در وهله اول باید تلاش کنیم بازی را ببریم چرا که هنوز امتیازات مساوی است و بنابراین نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی داریم، در صورت شکست ذوب آهن ما باید تفاضل گل بهتری هم داشته باشیم، ما باید اول بازی را ببریم و بعد از آن هم تمام تلاش خودمان را بکنیم که بتوانیم در این بازی سخت پیروزی پرگلی به دست بیاوریم.

وی ادامه داد: یک گله ای که دارم این است که بعد از بازی با نفت خیلی ها به ما حمله کردند که مغرور شدیم در حالی که این طور نبود، هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ممکن است در بعضی بازی ها اتفاقات اینچنینی بیفتد، بهرحال فوتبال همین است.

مدافع پرسپولیسی ها درباره رسانه ای شدن علت فوت مهرداد اولادی گفت: متاسفم که این خبر را مطرح کردند، مگر همه چیز را رسانه ای می کنند؟ ایشان بازیکن دوست داشتنی بود و خیلی ها او دوست دارند و فکر می کنم درست نبود این خبر پخش شود، اصلا من نمی دانم این حرف ها صحت دارد یا نه که اگر صحت داشته باشد باید بگویم خبر وحشتناکی برای خانواده اوست و متاسفانه خبر بدی را رسانه ای کردند.

بنگر در رابطه به من ربطی ندارد که ایشان چه می گوید، او بزرگ ماست و شاید منظور او تیم ما نبوده است، اصلا اگر هم بوده من نباید جواب او را بدهم، بهرحال گسترش تیم بسیار خوبی بود که یقه خیلی از تیم ها را گرفته بود اما ما توانستیم با یک فوتبال خوب آنها را شکست دهیم.
دیدگاهتان را بنویسید