بنگر: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به استقلال خوزستان بزنیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران نباید با یک باخت یا مساوی دلسرد شوند چون پرسپولیس تیم جوانی است و پیرمرد این تیم من هستم.

به گزارش وب سایت هواداران تیفوسی پرسپولیس، محسن بنگر کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری 2 بر صفر سرخپوشان مقابل تیم استقلال خوزستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: مقابل استقلال خوزستان خیلی خوب بازی کردیم، به ویژه در اکثر دقایق، بازی ما روی زمین بود. ما حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری به استقلال خوزستان بزنیم. امیدوارم پس از تعطیلات نیم‌فصل بازی بعدی خود را نیز که در خانه است ببریم تا به صدر جدول نزدیک‌تر شویم.

وی در خصوص استقبال تماشاگران افزود: دَم هواداران گرم. این برد را تقدیم هواداران می‌کنیم. آنها نباید با یک باخت یا مساوی دلسرد شوند، چون پرسپولیس تیم جوانی است و پیرمرد این تیم من هستم.

مدافع پرسپولیس در خصوص خداحافظی رسول فروغی از دنیای حرفه‌ای داوری گفت: فروغی آدم خوبی است که از فوتبال پرحاشیه خداحافظی کرد. من برای او در زندگی شخصی‌اش آرزوی موفقیت می‌کنم. من حتی از فروغی عذرخواهی هم کردم. به هر حال ما بازیکنان برخی مواقع در جریان بازی عصبانی شده و داد و بیداد می‌کنیم، اما به خوبی می‌دانیم داوران قشر زحمتکش و بی‌پناه فوتبال هستند.
دیدگاهتان را بنویسید