بن سون:اگربرانکو بخواهد بازهم پنالتی می زنم

پرسپولیس اف سی: مهاجم تیم پرسپولیس گفت:فکر نمی کردم گلزنی به استقلال باعث شود اینقدر محبوب شوم که هواداران با این همه اشتیاق از من استقبال کنند.

جری بن سون ،درباره اردوی پرسپولیس در کیش اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی بود. هوای کیش بسیار عالی بود. تمرینات خوب و بانشاطی را پشت سر گذاشتیم. البته به دلیل مشکل زمین یک روز نتوانستیم تمرین کنیم.البته تاخیری که در پروازمان به وجود آمد باعث خستگی مان شد ولی اردوی بسیار مفیدی داشتیم.

وی درباره اینکه برانکو گفته مهدی طارمی دیگر پنالتی زن اول پرسپولیس نیست و در این شرایط به نظر می نظر می رسد او پنالتی های پرسپولیس را بزند گفت:من همیشه تمام تلاشم را می کنم تا بهترین بازی ها را از خودم ارائه دهم تا هم کادر فنی و هم هواداران از من راضی باشند. درباره زدن ضربه پنالتی سرمربی تیم تشخیص می دهد که چه کسی ضربه را بزند. اگر برانکو از من بخواهد من هم این کار را انجام می دهم. همانند بازی تراکتورسازی که ضربه پنالتی زدم و گل شد.

بن سون افزود: فکر نمی کردم گلزنی به استقلال باعث شود اینقدر محبوب شوم که هواداران با این همه اشتیاق از من استقبال کنند. دوست دارم در بازی های آینده هم گلزنی کنم تا آنها را خوشحال کنم.
دیدگاهتان را بنویسید