بیرانوند: آقایان استقلالی! من کارگر پرسپولیسم! از آن تصاویر خنده‎ام گرفت

پرسپولیس اف سی: دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانم چرا هرچیزی من می گذارم برایم داستان درست می کنند. می خواهند علی بیرانوند را به زمین بکوبند.

علیرضا بیرانوند درباره آخرین وضعیت مصدومیت خود گفت: خداراشکر امروز تمرین کرده ام . وضعیت مصدومیتم بهتر شده است. البته در این باره پزشکان تیم بهتر و دقیق تر می توانند توضیح بدهند اما امیدوارم مشکلی پیش نیاید و بتوانم همچنان در خدمت تیمم باشم.

وی در ادامه در پاسخ به این موضوع که ظاهرا مشکلاتش با باشگاه نفت مرتفع شده و با وساطت رییس فدراسیون فوتبال قرار است پرونده شکایت این باشگاه از این دروازه بان مختومه شود گفت: واقعا ممنون آقای تاج هستم. شنیده ام آقای تاج سنگ تمام گذاشته اند تا بازیکنان تیم ملی دغدغه فکری نداشته باشند. تعدادی از بازیکنان تیم ملی از باشگاه نفت طلبکار هستند و همین مساله موجب شده بود از تمرکزمان روی کارمان کم شود. تا جایی که من می دانم مدیران قبلی باشگاه مدارک مورد نظر مدیران جدید را به آنها تحویل داده اند. آقایان قنبرزاده و آل اسحاق این کار را انجام دادند. البته آقای آل اسحاق می گوید که آنها سه، چهار ماه قبل هم این نامه ها را به بهنام پیشرو داده بودند.حالا هرچه که هست باید خوشحال باشیم که این مشکلات در آستانه حل شدن است.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس افزود: به نظر من تیم نفت تیم خیلی خوبی است و مقابل ما فوتبال خوبی را انجام داد. آنها آقای دایی را به عنوان سرمربی دارند که به نظرم خودش به تنهایی 30 امتیاز از نفت جلوتر است. تیم های علی آقا همیشه خوب شروع می کنند اما در ادامه مشکلات مالی سراغ تیم های ایشان می آید. امیدوارم در نفت این اتفاق نیفتد و آنها روند خوبشان را دنبال کنند.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که آیا هنوز هم از مدیران باشگاه نفت دلخور است بیان داشت: باور کنید من به آن پول نیاز دارم. اول فوتبالم است. خانه خریده ام و طلبم از باشگاه نفت کم نیست. من از مسوولان نفت ناراحت نیستم آقای گلرخسار حق طبیعی شان بود که از من شکایت کند اما بحث من این بود که چرا این شکایت را به کمیته انضباطی نکرده اند. شما می دانید که هیچ ورزشکاری حق ندارد که از باشگاه خود به دادسرا شکایت کند و متقابلا باشگاه هم باید اگر شکایتی دارد به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ببرد نه دادگاه و دادسرا.

وی درباره سوژه ای که هواداران استقلال از جمله اخیر او در اینستاگرام ساخته اند و تصاویر طنزی که از او در کانال های تلگرامی دست به دست می شود گفت: اول باید بگویم که خودم هم وقتی آن تصاویر را دیدم خنده ام گرفت. مثلا دیدم کله من را روی یک مجسمه گذاشته اند و کلی سوژه های دیگر. جا دارد همین جا بگویم آقایان استقلالی من کارگر هستم. من برای خانواده ام کارگری می کنم و هم برای باشگاه پرسپولیس. با باشگاه قرارداد دوساله دارم و در این دو سال می خواهم کارگری کنم. نمی دانم چرا هرچیزی من می گذارم برایم داستان درست می کنند. می خواهند علی بیرانوند را به زمین بکوبند. روز عاشورا برای امام  حسین به سرم گل می مالم آنها می گویند موهایش را رنگ می زند. آخر این چه کاری است همه جای دنیا کمک می کنند تا جوان هایشان رشد کنند اما اینجا منتظرند تا من جمله یا تصویری بگذارم آن وقت من را بکوبند.

دروازه بان پرسپولیس اذعان داشت: آقایانی که به من گیر می دهید دنبال چه هستید؟ من کارگر پرسپولیس و تیم ملی مملکتم هستم و تا جایی که بتوانم کارگری می کنم و پا پس نمی کشم. خداراشکر که فقط سه، چهار سال است که در فوتبال ایران مطرح شده ام و 10 سال نیست که این اتفاق افتاده است وگرنه عده ای می گفتند در این 10 سال از فوتبال به همه چیز رسیده ای باز هم تاکید می کنم که من یک کارگر ساده کارتون خواب هستم.

بیرانوند در پاسخ به این موضوع که همه استقلالی ها چنین موضوعاتی را علیه او به کار نمی برند گفت: به هرحال خودم می دانم که استقلالی ها دوست ندارند که ما نتیجه بگیریم. آنها کری می خوانند. شاید بخشی از آن طبیعی باشد اما درباره خودم باید بگویم علیرضا بیرانوند اصلا فوتبالیست نیست. خیالشان راحت باشد. هیچ آینده ای را هم در ذهنش ندارد. فقط کارگر است و می خواهد کارگری کند. حالا به من گیر بدهید و بگویید بیرانوند نوشته است تن من مباد …
دیدگاهتان را بنویسید