بیرانوند: پرسپولیس برای من بلیت سفر به دبی را گرفته است|همراهی نکردن تیم ملی برایم سخت است

پرسپولیس اف سی:  دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اردوی تیم ملی امروز به پایان رسید و مسئولان باشگاه پرسپولیس به من گفتند برای من بلیت سفر به دبی را گرفته‌اند.

علیرضا بیرانوند درخصوص وضعیتش و اینکه همراه با پرسپولیس به دبی می‌رود یا نه، گفت: فعلاً خبری از چیزی ندارم؛ چراکه اردوی تیم ملی تمام شده و قرار است از فردا ملی‌پوشان دوباره دورهم جمع شوند اما از طرف باشگاه پرسپولیس به من گفته‌اند بلیت سفر به دبی را گرفته‌اند.

وی درباره آخرین وضعیت مصدومیتش هم اظهار داشت: شرایطم بهتر است و خدا راشکر تمرینات خوبی در این مدت انجام دادم. البته بیشتر تمرینات من استقامتی و همراه با بدنساز تیم ملی بوده، اما نتوانستم در تمرینات گروهی شرکت کنم.

دروازه‌بان تیم ملی در پاسخ به این سوال که چه زمانی گچ دست خود را باز می‌کند، افزود: پزشک متخصص زمانی که دست من را گچ گرفت، اعلام کرد باید سه هفته دستم در گچ باشد و فکر می‌کنم یک روز قبل از بازی با سوریه بتوانم گچ دستم را باز کنم،‌اما نمی‌خواهم ریسک کند شاید دو، سه روز بعد از بازی با سوریه این کار را انجام دهم.

بیرانوند ادامه داد: واقعاً مصدومیت برای فوتبالیست خیلی سخت است و من در این روزها با سختی تمرین کردم، چراکه فشار روحی زیادی روی من بود. چون قادر نیستم تیم ملی را همراهی کنم و این واقعاً سخت است، اما باور کنیم برای موفقیت تیم ملی نماز می‌خوانم و آرزو می‌کنم بچه‌ها با دست پر از بازی با سوریه خارج شوند. خوشبختانه ملی‌پوشان با روحیه خوبی تمرین می‌کنند.

وی در مورد تیم سوریه هم اظهار داشت:‌ بازی بسیار سختی مقابل این تیم داریم و باید با تمرکز زیاد به مصاف سوریه برویم؛ چراکه آنها ساختار دفاعی خوبی دارند. از طرفی ما هم چند محروم و مصدوم داریم، اما خوشبختانه تیم ملی به بازیکن متکی نیست و همه بازیکنان در یک سطح قرار دارند.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت پسرش که تصادف کرده بود، گفت: دو، سه روز قبل از بازی با ازبکستان پسرم در شهرستان با ماشین تصادف کرد، اما خوشبختانه آسیب زیادی ندید و فقط پایش شکست و الان در گچ است. البته به من آن موقع اطلاع ندادند وبعد از بازی با کره جنوبی این مسئله را فهمیدم، به هرحال این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم چون می‌توانست اتفاق بدتری بیفتد.
دیدگاهتان را بنویسید