بی مهری و بی معرفتی هواداران در قبال “آقای گل” لیگ برتر

پرسپولیس اف سی: مهاجم 23 ساله و تنگستانی پرسپولیس به دلیل برخوردهای زشت برخی از هواداران سرخ مجبور شد صفحه اجتماعی خود را تعطیل کند.

مهدی طارمی که فصل پیش توسط علی دایی در پرسپولیس به میدان رفت و شکوفا شد، خیلی زود به محبوب هواداران و مهاجم اول تیم تبدیل شد. طارمی آنقدر خوب بود که بعد از دایی، حمید درخشان و برانکو ایوانکوویچ هم نتوانستند قیدش را بزنند.

 گذشت. لیگ پانزدهم هم فرا رسید. بدون شک در این دوره از لیگ هم نفر اول سرخپوشان تهرانی طارمی بود. کسی که کارلوس کی روش را مجبور کرد تا به تیم ملی دعوتش کند.

 درخشش مهدی چه در تیم ملی و چه در باشگاه محبوبش ادامه پیدا کرد تا بازی با استقلال اهواز. دیداری که پرسپولیس با تک گل خود او برد؛ اما موقعیت های زیادی که خراب کرد؛ به طرز وحشتناکی در رسانه ها بولد شد.

 همین فشار زیاد در بازی با نفت، باعث شد مهدی باز هم فرصت سوزی کند و این بار با پنالتی ای که از دست داد؛ موجبات سر خوردن سه امتیاز از چنگ سرخ ها را فراهم کرد. بعد از بازی هواداران پرسپولیس علیه طارمی شعار دادند و به پیج اینستاگرامش هم حمله کردند و شماره 9 قرمزها مجبور شد صفحه اش را ببندد.

 در افت کردن طارمی هیچ شکی نیست اما آیا بازیکنی که آقای گل فعلی لیگ است؛ در تیم ملی می درخشد و حسابی برای هم تیمی هایش موقعیت گل فراهم می کند استحقاق این بی مهری ها را دارد.؟

 آن هم از طرف هواداران تیم خودی. هوادارانی که تیشه برداشته اند و به ریشه خودشان می زنند و خودشان با دست خودشان تک ستاره فعلی تیمشان را به ته چاه می فرستند.
دیدگاهتان را بنویسید