تبریک باشگاه پرسپولیس بمناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

پرسپولیس اف سی: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی، میلاد با سعادت حضرت نبی اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیأت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی، میلاد خاتم‌النبیین حضرت رسول اکرم (ص) که روز اخلاق و مهرورزی نام گرفته است و ولادت امام جعفر صادق (ع) را به مسلمانان جهان، ملت ایران و بویژه هواداران پرسپولیس تبریک گفت.

در این پیام آمده است: زیباترین روزهای سال را سپری می‌کنیم. هفته‌ای که جهان اسلام به آن می‌بالد. هفته وحدت که یادگاری از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و فصل‌الخطابی برای پایان دادن به بسیاری از مصیبت‌های جهان اسلام است. روزهایی که با سالروز ولادت حضرت محمد (ص) خاتم پیام‌آوران الهی فرصت خوبی برای اخلاق و محبت دوباره است، برای حاکم شدن شرافت انسانی که با عقل و درایت مجالی برای پایان دادن به بسیاری از آلام بشری باشد. روزهایی که با ولادت پیام‌آوران الهی عجین شده است تا شاید فرصتی باشد برای توجه به همه آنچه که خداوند متعال و پروردگار کریم و بخشنده برای بشریت نازل کرد و باید با اندیشه‌ای عمیق به سمت و سوی آنها حرکت کرد. روز میلاد ششمین چراغ امامت، حضرت امام جعفر صادق (ع) که ادامه نور پرفیض نبوت است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این روز و اعیاد عزیز و زیبا را به عموم مسلمانان جهان، ملت شریف ایران و هواداران بزرگوار پرسپولیس تبریک می‌گوید.
دیدگاهتان را بنویسید