ترکیب متفاوت تیم ملی مقابل گوام/ آفِ 70 درصدی

 کل خط دفاعی ایران به همراه دروازه‌بان اصلی در این بازی غایبند!

پرسپولیس اف سی:  لیست غایبان اجباری تیم ملی در بازی با گوام هر روز طولانی‌تر می‌شود. سیدجلال، وریا غفوری و پژمان منتظری مصدوم‌اند و علیرضا حقیقی، حاج‌صفی و آندو تیموریان موفق به اخذ ویزا نشده‌اند. سردار آزمون هم که عضو مشترک هر دو گروه است؛ یعنی هم ویزا ندارد و هم مصدوم است.

با این حساب تیم ملی ایران 70 درصد از ترکیب اصلی‌اش را برای این بازی در اختیار ندارد که در نوع خودش اتفاق نادری است. با این اوصاف، سه‌شنبه آینده در بازی مقابل گوام چهره کاملا جدید و ناشناخته‌ای را از تیم ملی شاهد خواهیم بود.

درون دروازه احتمال حضور محمدرضا اخباری بالاتر از سایر گزینه‌هاست.

در خط دفاعی، رامین رضائیان و میلاد محمدی به احتمال فراوان جای وریا و حاج‌صفی را در چپ و راست می‌گیرند و در مرکز خط دفاعی هم زوج پورعلی‌گنجی و حسین کنعانی بازی خواهند کرد. البته حضور این زوج بستگی زیادی به نمایش آنها در بازی با ترکمنستان خواهد داشت.

در پست هافبک دفاعی در غیاب آندو و عزت‌اللهی یک چهره جدید در کنار امید ابراهیمی قرار می‌گیرد که شاید کمال کامیابی‌نیا باشد.

از جمع بازیکنان اصلی تیم ملی در بازی‌های اخیر فقط امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، وحید امیری و مهدی طارمی در گوام حاضر خواهند بود. از جمع بازیکنان قدیمی که مدتی از تیم ملی دور مانده بودند هم جهانبخش، قوچان‌نژاد و کریم انصاری‌فر در گوام حاضرند. به این ترتیب تیم ملی با ترکیبی کاملا جدید و متفاوت مقابل میزبان پردردسرش یعنی گوام قرار می‌گیرد./ آی اسپورت
دیدگاهتان را بنویسید