تسلیت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بمناسبت درگذشت همایون بهزادی

پرسپولیس اف سی: سرپرست، سرمربی و دیگر اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در پیامی، ضمن ابراز تأسف شدید از درگذشت سرطلایی فوتبال ایران، این ضایعه را تسلیت گفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اردوی سرخپوشان صبح امروز تحت تاثیر خبر درگذشت سرطلایی فوتبال ایران قرار داشت و ناراحتی از شنیدن این خبر در چهره سرخپوشان بویژه بزرگترهای تیم نمایان بود.

محمود خوردبین، به شدت از این مساله ابراز ناراحتی می‌کرد و برانکو ایوانکوویچ که با توجه به سال‌های حضور در فوتبال ایران به خوبی از جایگاه همایون بهزادی آگاه بود، از این مساله ابراز تأسف می‌کرد.

مصطفی قنبرپور و کریم باقری هم از این حادثه ناراحت بودند. آنها و سایر اعضای تیم همچنین در پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است: سرطلایی فوتبال ایران، گنجی فراتر از طلا برای فوتبال ایران بود که در تاریخ باشگاه پرسپولیس می‌درخشید. درگذشت او، همه ما را به شدت متأسف و متأثر کرد. امروز با اندوهی روبرو هستیم که قابل وصف نیست و آنچه از دست رفته است که قابل جبران نیست.

این ضایعه را به خودمان، اهالی ورزش و فوتبال ایران، خانواده بزرگ پرسپولیس، هواداران و خانواده آن زنده یاد تسلیت می‌گوییم.
دیدگاهتان را بنویسید