تسلیت باشگاه پرسپولیس بمناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی، ایام رحلت جانگداز سیدالمرسلین حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به مسلمانان جهان، ملت ایران و بویژه هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

پرسپولیس اف سی: به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پیام باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است: این روزها نه جهان اسلام و عالم بشری، بلکه همه گیتی در سوگی دوباره‌اند. هستی در عزای از دست دادن رسولی است که آخرین پیام‌آور از خالق یکتا است و کلام خدا را آن گونه جاری کرد که تا ابدیت چراغ راهنمای بشر باشد. چراغی که دل‌ها و جان‌ها را روشنی می‌بخشد و قرآن معجزه‌ای شد برای تمام طول تاریخ که حجت را به همگان تمام کند تا روزی که به خواست و اراده الهی حجتش قدم بر چشمان منتظران بگذارد و دنیا به دستان با درایت و نفس بر حق آل محمد (ص) قائم بر عدال الهی گردد که جهان گستر خواهد شد.

28 صفر از راه می‌رسد، سنگینی آن، چنان بر دل‌ها مستولی می‌شود که هیچ آرامشی جز یاد او نمی‌یابیم. روزی که آسمان‌ها از عروج فرستاده‌ای لرزیدند که پیش از آن به معراج رفته بود. درهای وحی بسته شد اما او پنجره‌ای را رو به بشریت گشود که همواره رحمت الهی از آن جاری است و پس از آن دوازده چراغ و هادی آمدند تا غبار جهل و غفلت بشری آیینه دل‌های عاشق و حق جو را مات نکند و چه بهت‌آور که در چنین روزی یکی از این چراغ‌ها با مکر، حیله  و ناجوانمردی از دنیای ما رخت بر می‌بندد. بزرگواری که در میان سلسله با کرامت اهل بیت، «کریم» خوانندش و شهادت مظلومانه‌اش آغاز حکایت رستاخیز گونه عاشورا و کربلا شد تا شاید انسان‌ها مسیر حق و عدالت و آزادگی را بیابند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به همین مناسبت رحلت حضرت ختمی مرتبت، پیامبر خوبی‌ها و مهربانی‌ها، مظهر عقل و تدبر و درک، سیدالمرسلین رسول اکرم (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرش کریم اهل بیت، فرزند رشید حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به عموم مسلمانان جهان، خصوصا ملت ایران و بویژه هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گوید.
دیدگاهتان را بنویسید