تشکر برانکو از شاگردانش پیش از شروع تمرین/ حضور مشاور اقتصادی باشگاه در درفشی‌فر

پرسپولیس اف سی : پیش از تمرین امروز سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در صحبت‌هایی با بازیکنانش از عملکرد مطلوب آنها در نیم‌فصل اول تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که سرخپوشان در نیم‌فصل دوم هم بتوانند روند خوبشان را ادامه دهند.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت عصر امروز از ساعت 16 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید.

* محسن بنگر آخرین بازیکنی بود که امروز در محل تمرین تیمش حاضر شد.

* رامین رضاییان که در تمرین امروز غایب بود در تمرین امروز عصر شرکت کرد.

* امید عالیشاه امروز در تمرین نوبت عصر هم غایب بود. عالیشاه این روزها درگیر امتحانات دانشگاه خود است و با اجازه کادر فنی در تمرینات شرکت نمی‌کند.

* محمد ترکاشوند مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس پیش از شروع تمرین به ورزشگاه درفشی‌فر آمد و دقایقی به صورت خصوصی با برانکو به صحبت پرداخت.

* حدود 30 هوادار پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر بودند و این تمرین را از نزدیک دیدند.

* پیش از شروع تمرین امروز برانکو حدود 10 دقیقه برای بازیکنان تیمش به صحبت پرداخت. در این صحبت‌ها برانکو با بازیکنانش به خاطر عملکرد خوب خود و همچنین زحماتی که می‌‌کشند خسته‌نباشید گفت و ابراز امیدواری کرد در ادامه بازی‌ها هم بازیکنان بتوانند عملکرد خوبشان را ادامه دهند.

* عمده تمرینات امروز پرسپولیسی‌ها تمرینات بدنسازی و استقامتی بود. استارت‌های کوتاه و بلند، دویدن در طول زمین و انجام تمرینات پرفشار قسمت عمده‌ای از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

* بازیکنان از ساعت 17 به دو تیم سبز و قرمز تقسیم شده و هر تیم در زمین خودش مشغول به پاسکاری و حفظ توپ بود. به این صورت که توپ نباید از نیمه زمین رد می‌شد. برانکو در این بخش تاکید زیادی به بازیکنان داشت تا تمرین را به صورت صحیح و اصولی انجام دهند. در این بخش بازیکنان با سوت برانکو به دروازه‌بان نیمه دیگر زمین یورش می‌بردند و باید توپ را تبدیل به گل می‌کردند.

* مصطفی قنبرپور مربی تیم پرسپولیس که در تمرین صبح شرکت نداشت در تمرین نوبت عصر حاضر شد.

* کریم باقری در تیم قرمز مشغول به بازی بود.

* دو بازیکن تستی امروز هم در تمرین سرخپوشان حاضر شدند.

* به دلیل حضور فقط یک دروازه‌بان در دروازه پرسپولیس در زمانی که بازیکن به کار با توپ پرداختند ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس هم درون دروازه ایستاد و با سایر سرخپوشان مشغول تمرین شد.

* به دلیل کیفیت نامناسب زمین تمرین امروز سرخپوشان در دو سوم زمین ورزشگاه درفشی‌فر انجام شود.
تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تا بازی با سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر در تهران دنبال خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید