تعطیلی چهار روزه برای سرخپوشان در ایام نوروز/پرسپولیس پنجم تا یازدهم فروردین ماه در عمان اردو می‌زند

[ad_1]

پرسپولیس اف سی :برنامه اردوی پرسپولیس پس از انجام آخرین هماهنگی‌ها و با توجه به پیگیری‌های سفارت ایران در مسقط، از پنجم فروردین ماه در عمان آغاز خواهد شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، برپایی اردوی آماده‌سازی و انجام بازی تدارکاتی سرخپوشان در کشور عمان با انجام آخرین هماهنگی‌ها قطعی شد و کاروان پرسپولیس اردوی خود در عمان را از پنجم فروردین آغاز می‌کند و این برنامه تا یازدهم فروردین ادامه خواهد داشت.

برپایی این اردو به عنوان مسیری جدید در اردوهای برون مرزی تیم‌های ورزشی بویژه فوتبال با همکاری تنگاتنگ سفارت ایران در مسقط، بویژه علی اکبر سیبویه سفیر تام‌الاختیار کشورمان در عمان میسر شد.

سفارت ایران در مسقط برای فراهم آوردن شرایط مطلوب جهت برپایی این اردو و فراهم آمدن تمام امکانات در شأن نماینده فوتبال کشورمان که در آسیا سرشناس است، زحمات بسیاری را انجام داد.

حضور پرطرفدارترین تیم آسیا در عمان به طور قطع فصل جدیدی در روابط ورزشی با کشور دوست و همسایه خواهد بود که همواره ارتباطی خوب و مبتنی بر احترام متقابل را در پیش گرفته است.

عمان در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌هایی را در بخش امکانات ورزشی انجام داده است و برپایی اردویی موفق برای سرخپوشان از این نظر برای عمانی‌ها حائز اهمیت است.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس به طور مستقیم میهمان فدراسیون فوتبال عمان است، در حالی که به طور معمول اینگونه نیست و باشگاه‌ها از یکدیگر میزبانی می‌کنند اما این امر که با پیگیری‌های سفارت ایران میسر شد، بیانگر اهمیت موضوع است.

تیم فوتبال پرسپولیس بامداد پنجم فروردین ماه با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد عمان ترک خواهد کرد. تمرینات تیم در مدت حضور در آن کشور، در کمپ تیم‌های ملی عمان انجام خواهد شد و طی روزهای هفتم یا هشتم فروردین در دیداری دوستانه به مصاف یکی از دو تیم بالای جدول لیگ برتر آن کشور خواهد رفت.

کاروان سرخپوشان یازدهم فروردین نیز با پرواز مستقیم به تهران باز می‌گردد تا برای بازی 15 فروردین برابر تیم سیاه جامگان آماده شوند.

تعطیلی چهار روزه برای سرخپوشان در ایام نوروز

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در ایام نوروز برای چهار روز تعطیل خواهد بود.

بنابر اعلام مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس، با توجه به فاصله 28 روزه بین بازی‌های هفته بیست و سوم و بیست و چهارم پرسپولیس و فرا رسیدن ایام نوروز، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت تمرینات سرخپوشان از یکم تا چهارم فروردین 1395 تعطیل باشد.

طبق این برنامه، سرخپوشان تمرینات خود را از روز پس از بازی با تراکتورسازی تا 29 اسفند ماه دنبال خواهند کرد و بعد از آن برای چهار روز استراحت می‌کنند.

بازیکنان بامداد پنجم فروردین، تهران را به مقصد عمان ترک و تمرینات خود را از همین روز در مسقط دنبال خواهند کرد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of