تمرکز پرسپولیس روی 2/2 امتیاز در هر بازی لیگ

پرسپولیس اف سی: تیم فوتبال پرسپولیس در 10 هفته پایانی لیگ بهترین عملکرد را در میان تیم‌های حاضر داشت و تنها تیم با میانگین بالای دو امتیاز در هر بازی برای این مدت بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس که در پایان هفته هفدهم رقابت‌های لیگ با 29 امتیاز در مکان پنجم جدول قرار گرفته است در بررسی 10 هفته پایانی رقابت‌های لیگ تنها تیم با میانگین بالای دو امتیاز برای هر بازی بود.

سرخپوشان در این مدت 22 امتیاز کسب کردند. در ردیف بعد، تیم‌های استقلال خوزستان، ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز با کسب 19 امتیاز عملکرد بهتری داشتند، استقلال، صبا و نفت تهران نیز با 18 امتیاز در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

پرسپولیس همچنین در 6 بازی اول خود میانگین 1/5 گل زده، 2 گل خورده و کمتر از 0/7 امتیاز برای هر بازی را رقم زد و کمتر از 17 درصد بازی‌ها را بدون دریافت گل پشت سر گذاشت. عملکرد سرخپوشان در 6 بازی دوم بهبود چشمگیری یافت و میانگین 1/33 گل زده، 0/5 گل خورده و 2/33 امتیاز برای هر بازی را ثبت کرد و در 50 درصد بازی‌های این مرحله گلی دریافت نکردند.

شاگردان ایوانکوویچ در 5 بازی پایانی خود در لیگ هم میانگین 1/66 گل زده، 0/6 گل خورده و 2/2 امتیاز برای هر بازی ثبت کردند و 60 درصد بازی‌ها خود را بدون دریافت گل پشت سر گذاشتند.

 
دیدگاهتان را بنویسید