تمرین پرسپولیس در دوبی با حال و هوای تهران

پرسپولیس اف سی:تیم فوتبال پرسپولیس سومین تمرین خود در اردوی امارات را در حضور حدود 300 دانش آموز ایرانی آغاز کرد که میهمان تیم بودند.
تمرین صبح امروز سه‌شنبه سرخپوشان از ساعت 10:05 دقیقه آغاز شد اما نکته جالب توجه حضور حدود 300 دانش آموز ایرانی در محل تمرین بود که حال و هوای خاصی به محیط داده بودند و مثل این بود که پرسپولیس در تهران در حال تمرین است.

این دانش آموزان از مجتمع آموزشی سلمان فارسی در محل تمرین حاضر شده بودند و با استقبال گرم اعضای تیم روبرو شدند. این دانش آموزان قبل از شروع تمرین با اعضای تیم عکس یادگاری گرفتند و پس از آن در کنار زمین، نظاره گر تمرین شدند.

آنها به ویژه با تشویق‌های خود که به  همان سبک تمرینات تهران انجام می‌شد، کادر فنی و بازیکنان را هم تک به تک تشویق می‌کردند. هر چند بیشتر این حس را به اعضای تیم داده بود که اصلا از ایران خارج نشده‌اند. آنها که ذوق زده هم نشان می‌دادند، سر و صدایی به راه انداخته بودند که به جمعیتی بیش از 300 نفر می‌خورد.
در این شرایط وزش بادی هم که به لطف رطوبت هوا خنک بود باعث شده بود تا بازیکنان نه تنها گرما را احساس نکنند، بلکه شرایط جوی را بسیار مطبوع بخوانند.
دیدگاهتان را بنویسید