تمرین پرفشار عصر دوشنبه پرسپولیس به یاد کاپیتان

پرسپولیس اف سی: تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین دوشنبه را در یک جلسه و به یاد کاپیتان فقید خود برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین دوشنبه را در یک جلسه و از ساعت 16 پس از صحبت‌های برانکو، زیر نظر مربی بدنساز تیم انجام دادند.

بازیکنان در دو خط، روبروی هم به فاصله 10 متری ایستادند و حرکات کششی، نرمشی و بدنی را با برنامه‌های مارکو در دستور کار قرار دادند.

پس از گرم کردن، بازیکنان به میانه میدان رفته و به فوتبال تحت فشار در محوطه‌ای مشخص مشغول شدند. بازیکنان امید تیم هم در گوشه‌ای از زمین به فوتبال هدفمند روی آوردند. دروازه‌بانان نیز زیر نظر ایگور به تمرینات سنگین پرداختند.

تمرین دوشنبه در غیاب ملی‌پوشان، سرپرست و مربی تیم برگزار شد. محمود خوردبین و کریم باقری برای حضور در بازی دوستانه‌ای به یاد هادی نوروزی از غایبان تمرین امروز بودند.

حضور هواداران و اصحاب رسانه در تمرین امروز بلامانع بود.

در ادامه، بازیکنان به گوشه زمین آمده و به تمرینات بدنسازی و دوهای کوتاه و بلند روی آوردند.

شوتزنی از پشت محوطه جریمه، برنامه بعدی برانکو برای بازیکنان بود.

حرکت، پاس، شوت، ارسال روی دروازه، گلزنی و دفاع، برنامه جدید برانکو جهت تکمیل حملات سرخپوشان برای به ثمر رساندن گل در مسابقات بود. این تمرین شاداب، مفید و پر محتوا، اشتیاق بازیکنان را به سرعت دادن به بازی، بالا می‌برد.

مهرداد کفشگری و مارکو استیلیونوویچ دقایقی به اتفاق هم به دویدن دور زمین پرداختند و پس از آن، مهرداد در فوتبال درون تیمی شرکت کرد.

فوتبال با سه دروازه و فریادهای برانکو به اجرا در آمد و بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی تلاش دو چندانی داشتند.

در پایان تمرین امروز، بازیکنان راهی رختکن شده و پس از آن، ورزشگاه را ترک کردند.
دیدگاهتان را بنویسید