تک به تک علیپور یا پنالتی طارمی باید گل می شد / هواداران از بازی های پرسپولیس رضایت دارند

پرسپولیس اف سی: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «مشکل گلزنی را برانکو در تمرینات پیگیری می کند و باید این مشکل حل شود و کادرفنی تمام تلاش خود را در این باره به کار می گیرند.»

محمود خوردبین درباره وضعیت اردوی پرسپولیس در کیش اظهار داشت: «روز اول تمریناتمان بود و وضعیت خوبی در کیش داریم. صبح امروز کارهای بدنسازی را در سالنی که در اختیار ما قرار دادند، انجام دادیم. تمرین عصرمان نیز کار با توپ بود و فردا نیز در 2 نوبت تمرین می کنیم.»

وی ادامه داد: «خدا را شکر بازیکنان از نظر روحی در وضعیت خوبی به سر می برند. مقداری پول به حساب بازیکنان واریز شده و شارژ مالی شدند.»

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکل گلزنی پرسپولیس تصریح کرد: «همانطور که می بینید پرسپولیس بازی های قابل قبولی ارائه می دهد و هواداران از این نظر از تیم راضی هستند اما مشکل گلزنی را برانکو در تمرینات پیگیری می کند. باید این مشکل حل شود و کادرفنی تمام تلاش خود را در این باره به کار می گیرند.»

خوردبین در پایان گفت: «در بازی با نفت اگر 2 ضربه تک به تک توسط علیپور و یا پنالتی طارمی تبدیل به گل می شد، برنده بازی بودیم. برانکو مربی باهوش و کاربلدی است و پس این موضوع به راحتی برمی آید.»

کاپ
دیدگاهتان را بنویسید