تیم یحیی باز هم در فینال؛ سپاهان حذف شد

-تیمهای ذوب آهن و سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ذوب آهن در ضربات پنالتی به پایان رسید.

به گزارش  پرسپولیس اف سی و به نقل از وب سایت نود، از مرحله نیمه نهایی جام حذفی، ذوب آهن و سپاهان در وقت‌های معمول به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا در وقت های اضافه هم به مصاف یکدیگر بروند. در این سی دقیقه هم هر کدام از دو تیم یک گل زدند و ابتدا ذوب آهن با گل حسینی پیش افتاد و بار دیگر غفوری کار را به تساوی کشاند تا دو تیم با تساوی دو بر دو راهی ضربات پنالتی شوند.

در نهایت در ضربات پنالتی این ذوب آهن بود که چهار بر یک سپاهان را شکست داد و راهی فینال جام حذفی شد.

سپاهان از دقیقه ۸۲ این بازی با اخراج میلاد سرلک ۱۰ نفره بازی را دنبال می کند.

برای ذوب‌ آهن مرتضی تبریزی در دقیقه دو و محمدرضا حسینی ۱۱۱ و برای سپاهان وریا غفوری دقایق ۵۲ و ۱۲۴ گلزنی کردند.

در این بازی علی همام، مرتضی تبریزی و ولید اسماعیل از ذوب آهن و وریا غفوری، محمدرضا خلعتبری، حبیب گردانی(۹۳) از سپاهان با کارت زرد داور مواجه شدند. همچنین میلاد سرلک با دریافت دومین کارت زرد خود در دقیقه ۸۲ از بازی اخراج شد.

مهدی رجب زاده، کاوه رضایی، مسعود حسن زاده و قاسم حدادی فر هر چهار  پنالتی ذوب آهن را تبدیل به گل کردند و در سوی دیگر، هادی عقیلی، وریا غفوری و علی کریمی برای سپاهان پنالتی زدند که عقیلی و کریمی نتوانستند ضربه هایشان را تبدیل به گل کنند و ذوب آهن در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر یک و در مجموع ۶ بر ۳ از سد همشهری خود گذشته و برای دومین سال پیاپی راهی فینال جام حذفی شد.

یحیی گل‌محمدی برای این بازی رشید مظاهری، هادی محمدی، حجت حق‌وردی، ولید اسماعیل، علی همام، اکبر صادقی (مهدی مهدی‌پور ۷۴)، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی (محمدرضا حسینی ۷۹)، مهدی رجب‌زاده و کاوه رضایی را به میدان فرستاده بود.

برای سپاهان نیز رحمان احمدی، هادی عقیلی، فوزیل موسی‌اف (محمد روشندل ۱۵)، وریا غفوری، سعید قائدی‌فر، علی کریمی، حسین پاپی، رسول نویدکیا (حسین فاضلی ۶۴)، میلاد سرلک، محمدرضا خلعتبری (جهان عالیان ۹۲) و مهدی شریفِی به میدان رفتند.
دیدگاهتان را بنویسید