جاسوسان پرسپولیس شناسایی شدند!

پرسپولیس اف سی:در شب قبل از بازی پرسپولیس – نفت آبادان اتفاقاتی در اردوی پرسپولیس رخ داد که به شکل عجیبی و در فاصله کوتاه به رسانه‌ها کشیده شد. برانکو و شاگردانش همان شب متوجه شدند که اخبار درونی تیم‌شان توسط چه افرادی به بیرون درز پیدا کرده تا حدی که فردای همین مسابقه بازیکنان به دو نفر از افراد باشگاه القابی را دادند!

پیش از این بارها در مورد حضور جاسوس در اردوی تیم‌های پرسپولیس و استقلال موضوعاتی در رسانه‌ها مطرح شده بود و اکثر مواقع بازیکنان این تیم‌ها متهم به جاسوسی برای تیم‌شان می‌شدند، اما این بار در باشگاه پرسپولیس خلاف این اتفاق رخ داده است. اینکه یکی دو نفر از مجموعه باشگاه مشاجره بین بازیکن و سرپرست باشگاه را در فاصله 10 دقیقه رسانه‌ای می‌کنند خیلی عجیب به نظر می‌آید و به همین خاطر مأموران حراست باشگاه پرسپولیس تحقیقاتی جدید برای پیدا کردن جاسوس‌های تیم یا بهتر است عنوان شود باشگاه‌شان را از چند روز پیش آغاز کرده‌اند.

حراست باشگاه پرسپولیس برای اینکه برای همیشه به این مسئله پایان دهد قرار است با جاسوسان شناسایی شده این باشگاه برخورد جدی کند. با توجه به این قضیه امکان دارد افراد مشکوک نام‌شان از لیست مسافران دبی خارج شود و در آن صورت خیلی راحت‌تر می‌توان حدس زد که چه افرادی از باشگاه پرسپولیس اخبار حاشیه‌ای تیم خودشان را رسانه‌ای کرده و حاشیه‌ساز می‌شوند.
دیدگاهتان را بنویسید