جدایی بیرانوند از پرسپولیس با دلخوری

پرسپولیس اف سی :ادعایی عجیب درباره جدایی ستاره پرسپولیس

علیرضا بیرانوند پس از کش و قوس‌های فراوان بامداد فردا یکشنبه تهران را به مقصد بلژیک ترک می کند تا در تست پزشکی باشگاه فصل آینده خود آنتورپ شرکت کند.

علیرضا بیرانوند که زمستان سال گذشته با عقد قراردادی سه ساله به بلژیک پیوست پس از مخالفت باشگاه جدید خود مبنی بر تعویق زمان حضورش برای تست‌های پزشکی و آغاز تمرینات گروهی مجبور به ترک پرسپولیس شد.

این در حالی است که سرخپوشان پایتخت با توجه به دستور سازمان لیگ فوتبال باید رقابت‌های فصل جاری را پس از تعطیلی چهار ماهه به دلیل بیماری کرونا از سر گرفته و برای پوکر قهرمانی تلاش کنند.

همین امر باعث مخالفت یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم شده بود اما بیرانوند چاره‌ای جز تمکین از قرارداد خود نداشت و مجبور به جدایی شد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس که به تنهایی عازم بلژیک می شود قرار است پس از گذراندن تست های پزشکی باشگاه آنتورپ، منتظر شروع تمرینات گروهی مانده و کار را آغاز کند.

بیرانوند در حالی از پرسپولیس جدا می‌شود که نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان از پرسپولیس بابت قرارداد فصل جاری خود طلب دارد و خواهان دریافت ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد پایه خود بابت قهرمانی این فصل نیز بود اما مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس با آن مخالفت کرده است چرا که بیرانوند تقریبا در یک سوم باقیمانده بازی‌های این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا غایب است.

همین موضوع دلخوری دروازه‌بان پرسپولیس را در پی داشته است.

این قرارداد اواسط امسال با درخواست بیرانوند و موافقت محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل وقت باشگاه افزایش چشمگیری داشت اما باز هم رسول‌پناه این متمم را قبول ندارد؛ متممی که هیئت مدیره پرسپولیس از آن اطلاع نداشته و به همین خاطر حالت اجرایی پیدا نمی‌کند.

کادر فنی پرسپولیس نیز با توجه به وضعیت موجود تصمیم به حضور دروازه‌بان تیم فوتبال امید خود به جای علیرضا بیرانوند در تمرینات تیم بزرگسالان گرفت تا در کنار بوژیدار رادوشویچ و امیرحسین بیات کار را دنبال کند.

 
دیدگاهتان را بنویسید