جلسه مدیران سرخابی با شهرداری نتیجه نداشت / توافق نشود قرعه‌کشی پخش زنده تعیین‌کننده صاحبان ورزشگاه

پرسپولیس اف سی : جلسه امروز مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با شهرداری بابت تعیین اینکه کدام ورزشگاه به دو باشگاه برسد نتیجه‌ای نداشت.

اعلام واگذاری دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در هفته گذشته به جای اینکه بازتاب خوبی برای علاقه مندان دو تیم داشته باشد و این مسئله ابزاری برای پیشرفت دو باشگاه شود بیشتر شائبه برانگیزتر شده است.

موضع گیری دو باشگاه بابت اینکه ورزشگاه شهید کاظمی برای کدام یک باشد باعث شد تا شهرداری تهران برای تصمیم نهایی جلسه دیگری برگزار کند.

ابتدا قرار بود جلسه امروز رسانه ای نشود اما با رسانه ای شدن این موضوع شائبه ها بیشتر شد و نقش شهرداری برای برگزار این نشست پررنگ تر شد.

در نشست امروز از سمت باشگاه استقلال علی اکبر طاهری و جعفر کاشانی و از سوی استقلال بهرام افشارزاده و مقداد نجف نژاد حضور داشتند. از سوی شهرداری نیز شریفی قائم مقام محمدباقر قالیباف در این نشست حضور داشت.

البته این جلسه نتیجه قابل توجهی نداشته و قرار شده کارگروهی بابت بررسی بیشتر شرایط دو باشگاه تشکیل شود و در یک هفته ای که در پیش است اگر نتیجه ای حاصل نشود قرار شده در یک برنامه تلویزیونی به صورت زنده بابت تعیین واگذاری این دو ورزشگاه قرعه کشی صورت گیرد.

باید منتظر شد و دید سران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بابت واگذاری دو ورزشگاه به تفاهم می رسند یا خیر.

باشگاه استقلال مدعی است که ورزشگاه امام رضا را برای تیم های پایه خود می خواهد اما از سویی می گویند از ابتدا قرار بوده ورزشگاه شهید کاظمی برای استقلال باشد و باشگاه پرسپولیس هم به دلیل شرایط خوب چمن ورزشگاه شهید کاظمی دست روی همین ورزشگاه گذاشته است.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of