جلسه ویژه طاهری و برانکو برای بازگشت رضاییان؛ گولچ گزینه اصلی جایگزینی

پرسپولیس اف سی; سرپرست باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای بازگشت رامین رضاییان جلسه ویژه برگزار خواهند کرد.

پس از اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در سفر به شیراز موافقت اولیه خودش را برای بازگشت رامین رضاییان اعلام کرد مقدمات انجام این انتقال صورت خواهد گرفت.

تصمیم گیری درخصوص حذف نام یک بازیکن از لیست برای بازگشت رضاییان هنوز انجام نشده اما تا این لحظه گزینه اصلی طاهری و برانکو برای فسخ قرارداد آنتونی گولچ مدافع استرالیایی این تیم است و سرپرست و سرمربی پرسپولیس با برگزاری جلسه در این خصوص به جمع بندی نهایی می رسند.

حذف نام گولچ از فهرست پرسپولیس به آسانی امکان پذیر نیست و این بازیکن با احتساب قرارداد 250 هزار دلاری و رضایتنامه 100 هزار دلاری، حدود 350 هزار دلار هزینه برای باشگاه داشته و با رقمی کمتر از 150 هزار دلار حاضر به فسخ قراردادش نیست که هزینه سنگینی برای باشگاه به دنبال خواهد داشت.

از طرفی حسین هدایتی هم برای فسخ قرارداد رضاییان با ریزه اسپور 40 هزار دلار هزینه کرده است.

ساسان انصاری دیگر گزینه جدایی از این تیم است که پس از نیمکت نشینی در پرسپولیس خبر تمایل جدی باشگاه فولاد به جذب این بازیکن منتشر شد اما این بازیکن قصد دارد در پرسپولیس بماند و خواهان جدایی از تیم نیست.

گولچ اولین گزینه پرسپولیسی ها برای جایگزینی رامین رضاییان است و درصورتی که جدایی او میسر نشود نام بازیکنان دیگر مطرح می شود.

رامین رضاییان طی 48 ساعت آینده برای امضای قرارداد به باشگاه پرسپولیس می رود اما مسئولان پرسپولیس به او اعلام کرده اند تا تکلیف فسخ قرارداد یک بازیکن مشخص نشود مذاکره با او را آغاز نمی کنند.

از طرفی رضاییان در اردوی تیم ملی حضور دارد و برای مذاکره و امضای قرارداد با پرسپولیس نیاز به مرخصی گرفتن از کارلوس کی روش دارد و این مساله هم روی تعیین زمان جلسه او با پرسپولیس تاثیرگذار است.

احتمال این که رضاییان طی فردا یا پس فردا در باشگاه پرسپولیس حاضر شود بسیار زیاد است.
دیدگاهتان را بنویسید