حاتمی: کمتر تیمی می تواند مقابل ما بایستد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی این همه برای ما گل زده و حالا که دیروز به دلیل خستگی توپ‌هایش تبدیل به گل نشد این مسئله فدای سرش.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس، بابک حاتمی در خصوص بازگشتش به میادین پس از سپری کردن دوران مصدومیت گفت: من نزدیک به ۲ ماه بود که مصدوم بودم و بازی نمی‌کردم و بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید از فوتبال بازی کردن دور شدم اما خوشحالم که آقای برانکو به من اعتماد کرد و در این بازی من را به میدان فرستاد. از طرف دیگر خوشحالم که دیروز استقلال اهواز را شکست دادیم و هواداران‌مان را خوشحال به خانه فرستادیم. این برد می‌تواند روحیه بسیار زیادی به تیم ما بدهد و آماده بازی با نفت تهران خواهیم بود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره موقعیت‌های گل بی‌شماری که بازیکنان این تیم از دست دادند، اظهار داشت: فوتبال همین است قرار نیست همیشه توپ‌ها تبدیل به گل شود این مسئله در همه تیم‌ها وجود دارد که یک روز توپ‌هایشان گل نمی‌شود. البته خوشبختانه ما دیروز برنده شدیم اما باید بگویم این همه موقعیت گلی که از دست دادیم فدای سر مهدی طارمی و سایر بازیکنان‌مان. طارمی این همه برای ما گل زده و باعث پیروزی پرسپولیس شده و حالا که دیروز به علت خستگی زیاد توپ‌هایش گل نشد این مسئله فدای سرش.

وی درباره دیدار هفته آینده پرسپولیس مقابل نفت خاطرنشان کرد: نفت تیم بسیار خوبی است و از بازیکنان خوبی هم بهره می‌برد و قطعاً ما بازی سختی مقابل این در پیش داریم اما برای اینکه نتایج ضعیف‌مان را جبران کنیم محکوم هستیم که در این بازی هم برنده شویم و چه نفت و چه هر تیم دیگری مقابل ما باشد ما باید برنده باشیم. مطمئن باشید با بازیکنانی که پرسپولیس دارد کمتر تیمی می‌تواند مقابل ما بایستد.

حاتمی درباره استقبال تماشاگران از او پس از ورود به زمین افزود: هواداران نه فقط در بازی دیروز بلکه همیشه به من لطف داشته و دارند و من واقعاً ممنون آنها هستم. فوتبال بدون هواداران هیچ‌ چیزی نیست که وجود آنها است که به بازی جذابیت می‌دهد ما هرچه داریم از این هواداران است و امیدوارم که در ادامه هم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید