حسینی: ملی پوشان درد می کشند و سکوت می کنند!

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال نفت تهران تلاش می‌کند تا به بازی مقابل گوام و ترکمنستان برسد.

پرسپولیس اف سی:  سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت دیدار نفت تهران مقابل استقلال خوزستان را از دست داد و دکتر قربانی، پزشک این تیم هم اعلام کرد مدافع نفتی‌ها چند هفته‌ای به دلیل مصدومیت غایب است. این مسئله نگرانی پزشکان تیم ملی را هم به همراه داشت که مبادا حسینی به دلیل این مصدومیت بازی مقابل ترکمنستان و گوام را هم از دست بدهد، از همین‌رو حسینی برای درمان نزد پزشکان تیم ملی رفت.

مدافع با تجربه تیم ملی فوتبال کشورمان در حال حاضر در آکادمی ملی فوتبال و زیر نظر پرهان خانلری و علیرضا شهاب وضعیت مصدومیتش را دنبال می‌کند تا در صورت صلاحدید کادرپزشکی و فنی تیم ملی، مقابل ترکمنستان و گوام به میدان برود.

سیدجلال حسینی  در خصوص آخرین وضعیتش و اینکه گفته شده بازی‌های تیم ملی مقابل ترکمنستان و گوام را از دست داده است، گفت:

هنوز چیزی نمی‌دانم، اما آن طور که پیدا بود در بازی نفت مقابل استقلال خوزستان نتوانستم بازی کنم. به طور قطع در بازی جام حذفی مقابل پدیده هم نمی‌توانم بازی کنم و باید ببینم وضعیتم به کجا می‌کشد. در حال حاضر زیر نظر دکتر پرهان خانلری و علیرضا شهاب که از پزشکان تیم ملی هستند، در کمپ تیم‌های ملی کار می‌کنم تا ببینم چه زمانی می‌توانم به تمرینات برگردم اما هنوز چیزی مشخص نشده است.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران درباره حواشی اخیر و اینکه بین کارلوس کی‌روش و علیرضا اسدی جنگی لفظی ایجاد شده و به عنوان بازیکن بزرگ تیم ملی چه نظری در این خصوص دارد، خاطرنشان کرد:

این‌طورها هم نیست که آقای اسدی می‌کند. بالاخره او وقتی درباره کارلوس کی‌روش صحبت می‌کند، یعنی درباره تیم ملی صحبت کرده و تیم ملی هم بازیکنانی دارد که خیلی برای آن زحمت کشیده و تلاش کرده‌اند. وقتی چنین صحبت‌هایی علیه کی‌روش می‌شود، تیم ملی و زحمات تمام بازیکنان زیر سؤال می‌رود.  ما امکانات نداریم، زمین تمرینی نداریم و شرایطی که باید برای تیم ملی فراهم باشد، فراهم نیست. اکنون هم که در راه مقدماتی جام جهانی هستیم، تیم ملی نیاز به این امکانات و آرامش ندارد، نه اینکه با صحبت‌هایی آرامش را از تیم ملی بگیریم. آقای کفاشیان که نزدیک تیم ملی بوده، سختی‌هایی که بازیکنان کشیدند را دیده و خیلی چیزها را از تیم ملی می‌داند، باید خیلی مسائل را در نظر بگیرد. نباید اجازه دهد که اینگونه آرامش تیم به هم بریزد.بازیکنان تیم ملی مصدومیت‌هایی را تحمل می‌کنند و خیلی دردها می‌کشند که از آنها دم نمی‌زنند. شرایطی را تحمل می‌کنند که خیلی حرف‌ها می‌تواند درباره آن زد و با این حال چیزی نمی‌گویند، اما آنهایی که پشت میز نشسته‌اند، خیلی راحت تیم ملی و کادر فنی‌اش را زیر سؤال می‌برند. بدون اینکه بدانند این تیم، چه دستاوردهای بزرگی داشته است.

حسینی همچنین درباره حواشی اخیر که برای مهدی رحمتی و دروازه‌بان‌های تیم ملی به وجود آمده است، گفت:

اینکه مهدی رحمتی یکی از بهترین دروازه‌بان‌هاست، شکی نیست. مسئله مهم‌تر این است که در این بین برخی افراد که چنین مسائلی را پیش کشیده‌اند و واسطه‌گری می‌کنند، از به وجود آمدن چنین جوی سؤ استفاده کرده و حرف‌هایی می‌زنند که به سود مهدی هم نیست. این رفتارها باعث می‌شود آرامش مهدی به هم بخورد و برای او حاشیه ایجاد شود و به نظرم باید در فضایی بهتر به چنین مسائلی پرداخته شود.اتفاقاتی که می‌افتد، دور از شأن فوتبال است و متأسفانه همه چیز را خراب می‌کند. اکنون مهم‌تر از هرچیزی آرامش تیم ملی است و در تیم ملی هم دروازه‌بان‌ها کار خودشان را انجام می‌دهند و علیرضا حقیقی هم تلاش زیادی برای تیم ملی می‌کند. او هم جوان است و تجربه بازی در اروپا را دارد که تا به اینجا به تیم ملی کمک کرده است. نباید کاری کنیم که آرامش بازیکنان تیم ملی به هم بخورد.

ثبت‌نام از نمایندگان رسانه‌های گروهی برای صدور کارت پوشش خبری و تصویری دیدار ایران و ترکمنستان از امروز (دوشنبه) آغاز شد.

رسانه‌های متقاضی برای پوشش خبری و تصویری می‌توانند جهت ثبت نام آی‌دی کارت این دیدار به پایگاه اطلاع رسانی وزارتخانه مراجعه و فرم ثبت نام را به صورت الکترونیکی تکمیل کنند. همچنین متقاضیان رسانه‌های گروهی خارجی نیز ملزم به ارائه معرفی‌نامه از طرف اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

ثبت‌نام الکترونیکی برای صدور کارت پوشش خبری و تصویری تا پایان وقت اداری روز 16 آبان‌ماه ادامه دارد و به هیچ‌وجه تمدید نمی‌شود. افراد متقاضی تنها در مدت زمان اعلام شده می‌توانند جهت ثبت نام اقدام کنند.

دیدار ایرن – ترکمنستان از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی از ساعت 14:30، پنجشنبه 21 آبان‌ ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
دیدگاهتان را بنویسید