حضور کاپیتان دو تیم ملی در تمرین پرسپولیس/مهاجمی که دروازه‌بان شد

پرسپولیس اف سی:تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از وقفه‌ای ۵ روزه در شرایطی برگزار شد که سرخپوشان زیر نظر باقری تمریناتشان را انجام دادند.

پس از وقفه ای ۵ روزه اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه خیریه عمل آغاز شد. در غیاب مربیان کروات پرسپولیس، کریم باقری امروز سرخپوشان را تمرین داد.

* رضا کرملاکعب که کاپیتان تیم جوانان ایران است و چند روز پیش همراه با این تیم موفق به صعود به جام جهانی شده بود از امروز تمریناتش را با پرسپولیس آغاز کرد.

* همچنین کاپیتان تیم نوجوانان ایران که روز گذشته به پرسپولیس پیوست امروز به جمع سرخپوشان اضافه شد.

* این تمرین با صحبت های کریم باقری آغاز شد و بازیکنان حدود ۳۰ دقیقه دور زمین دویدند، پاسکاری های کوتاه دیگر برنامه دیگری بود که باقری برای این تمرین در نظر گرفته بود.

* در این تمرین ملی پوشان پرسپولیس و بازیکنان خارجی این تیم همراه حامد آقایی غایب بودند.

* برخلاف اینکه اعلام شده بود تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می شود اما امروز حدود ۲۰ هوادار این تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

* فوتبال درون تیمی بخش دیگری از تمرین بود که باقری برای سرخپوشان در نظر گرفته بود  به علت اینکه تنها یک دروازه بان در تمرین پرسپولیس حاضر بود در فوتبال درون تیمی دقایقی کریم باقری و پس از وی علی علیپور به عنوان دروازه  بان درون دروازه ایستادند.
دیدگاهتان را بنویسید