حقیقی: جدا شدن از پرسپولیس بزرگترین اشتباه زندگی من بود / دوباره به تیم محبوبم برمی گردم

پرسپولیس اف سی : هافبک سابق صبای قم گفت: «خدا شاهد است که هیچ مشکل یا اختلافی با دایی نداشتم و ندارم اما این پیشنهاد چین باعث شد تا از صبا جدا شوم.»

رضا حقیقی بعد از بازی های درخشانی که در پرسپولیس انجام داد از سوی کی روش به تیم ملی دعوت شد و حتی دقایقی هم در جام جهانی بازی کرد. هافبک سابق سرخپوشان این فصل به صبای قم پیوست اما بعد از گذشت چند هفته از صبا جدا شد بدون اینکه تیم جدیدی انتخاب کند.

حقیقی که این روزها کمتر خبری از او می شنویم در خصوص شرایط این روزهای خود صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

* چند وقتی است که از تو هیچ خبری نیست؟

– من در حال حاضر به همراه خانواده ام در مشهد هستم و به طور اختصاصی به تمرین مشغولم و برای این کار یک مربی بدنساز حرفه ای گرفته ام تا بتوانم آمادگی بدنی خودم را حفظ کنم تا در شروع نیم فصل به یک تیم خوب بپیوندم.

* از چه تیم هایی پیشنهاد داری؟

– کار مذاکره ام با یک تیم چینی صد در صد شده. البته در ایران هم پیشنهاد دارم که در نهایت قبل از شروع نیم فصل تیم جدید خودم را انتخاب خواهم کرد.

* چه شد که آنقدر غیرمنتظره از صبا جدا شدی؟

– من واقعا از ته قلبم علی دایی را دوست دارم و به او احترام می گذارم. خدا شاهد است که هیچ مشکل یا اختلافی با دایی نداشتم و ندارم اما این پیشنهاد چین باعث شد تا از صبا جدا شوم. در غیر این صورت مطمئن باشید از صبا جدا نمی شدم.

* دلت برای پرسپولیس تنگ نشده؟

– واقعا می خواهم همین جا یک اعترافی بکنم؛ جدا شدن از پرسپولیس بزرگترین اشتباه زندگی من بود و از اینکه از این تیم جدا شدم واقعا ناراحتم. من خاطرات بسیار خوبی در پرسپولیس داشتم و ای کاش این تصمیم را نمی گرفتم اما مطمئن باشید دوباره به تیم محبوبم برمی گردم.

* در برنامه 90 فردوسی پور گفت که حقیقی از فوتبال ایران محو شده است.

– من هم این برنامه را دیدم و باید اعتراف کرد بعد از دیدن برنامه 90 دلم برای خودم تنگ شد اما مطمئن باشید رضا حقیقی در نیم فصل با قدرت دوباره بازخواهد گشت.
دیدگاهتان را بنویسید