جملات تند نامزد سوشا مکانی / شما جهان سومید/بفهمید چرا دنیا از شما میترسند

 پرسپولیس اف سی : نامزد دروازه بان پرسپولیس در پی اتفاقات اخیر،حمله لفظی تندی را علیه مخاطبان انجام داد.

اخبار درباره سوشا مکانی ادامه دارد و این بار،نامزد این دروازه بان که تصاویر او با دروازه بان سرخپوشان در قالب عکس و فیلم این روزها منتشر شده،حملات تندی را متوجه بخشی از افراد مورد نظرش کرده است.

این متن نوشته اوست:
6 thoughts on “جملات تند نامزد سوشا مکانی / شما جهان سومید/بفهمید چرا دنیا از شما میترسند

 1. نادر

  والا این فیلمی که ماها دیدیم بیشتر شبیه به این بود که سوووووووشااااااا و این خانوم دارن تو پارتی رقص لامبا انجام میدن. من که واقعا متاسفم که چطور اینهمه پول مفت سالیانه نصیب سوشا میشه . چیزی که اصلا و ابدا لیاقتشو نداره

 2. كيانوش

  مثل اينكه بايد براي بعضي ها رفتار در ايران را توضيح داد ؛ دوستي و رابطه همزمان چند دختر با يك پسر كار بدي است تو ايران بهش ميگيم هرزه گي !
  نامزد يك اقا نبايد اجازه بده ان اقا بره در اغوش گرم ديگران در ايران به اين ميگن بي غيرتي ! وقتي نامزد شدي بايد تمام عكسها و خاطرات گذشته خانوم و اقا معدوم شود به اين تو ايران ميگن زاپاس ! وقتي كار بد كردي بگو ببخشيد اگه طلبكار بشي تو ايران ميگن بچه پر رو ! و اخريش اينه كه اقايون با دوست دخترهاي موقتي شون زياد عكس ميندازن ولي همين كه ميشه نامزد ديگه عكس ممنوع ميشن تو ايران به اين ميگن فرق دائم با موقت ! باتشكر

 3. كيانوش

  نامزدي،دوستي حق همه است ولي دوتا يكي، سه تا يكي،پنج تا يكي،ده تا يكي،ماشا… و باز يكي هرزه گي است موفق باشيد در ضمن پورشه سوشا بيشتر از خودش به شما مياد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *