حمله ناگهانی به جادوگر

پرسپولیس اف سی : علی کریمی ساعتی پس از یک کری خوانی جالب با فرهاد مجیدی، برای همیشه اینستاگرام را ترک کرد.

کری خوانی های شیرین و شیک از جذابیت های همیشگی فوتبال است. حالا اینکه بعضی ها هم هستند که این اتفاق جالب و جذاب را به دعوا و توهین بکشانند. یک بحث دیگر است وگرنه خود کری بازی را اصلا نمی شود و نباید از فوتبال دور کرد. این روزها حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی  همچنان از سوژه های جذاب شبکه های مجازی به شمار می رود. این قدر جذاب که علی کریمی هم در آخرین پست اینستاگرامی اش طعنه ای به آن زده و بنویسد: «تیم ما بدون حضور من و امثال من 80000 تا می ان» از آن دست پست های باحال و جذاب که کلی فرصت کری خوانی بین سرخابی را فراهم کرده بود اما جادوگر پرسپولیسی ها حتما گمان نمی کرد که این پست او را به قربانی جدید شبکه های اجتماعی تبدیل کند.

بعد از آنکه مهدی رحمتی  تمام پست های قبلی اش را پا کرد و نوشت تا وقتی که ادبیات هواداران اصلاح نشود بر نمی گردد با حمایت هم تیمی هایش و حتی پرسپولیسی ها هم همراه شد، برهانی و طارمی و بنگر و… هم پست هایشان را دیلیت کردند. کاری که علی کریمی انجام نداد(!) جادوگر اینجا هم متفاوت است. او اکانت اصلی اش را پاک کررد!

*یک خداحافظی دیگر

علی کریمی و خداحافظی هایش همیشه خبرساز بوده اند. خداحافظی از پرسپولیس، خداحافظی ها از تیم ملی و این بار خداحافظی از اینستاگرام. او که از پرطرفدارترین چهره های ایرانی این شبکه بزرگ اجتماعی بود. در اقدامی غیرمنتظره حساب کاربری (اکانت) خودش را دیلیت کرد. این یعنی یک خداحافظی واقعی با اینستاگرام یعنی اگر علی کریمی بخواهد دوباره به دنیای اینستاگرام بازگردد باید همه چیز را از صفر شروع کند.


برای دریافت نتایج بازی های پرسپولیس با موبایل از خط ایرانسل کد 1201 را به شماره 8020 ارسال کنید


 

 
دیدگاهتان را بنویسید