حمید مطهری:بازیکنان با همه وجود اما نگران بازی می کنند.

پرسپولیس اف سی: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان با همه وجود اما نگران بازی می کنند. این موضوع به خاطر فشارهای اخیر است.

حمید مطهری در نشست خبری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان در دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی جانداری بود. با این حال فشار روانی که روی تیم پرسپولیس هست بار سنگینی را روی دوش ما گذاشت. من نمی دانم یک تیم باید چه کند تا از این فشارهای روحی و روانی کاذب خارج شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازیکنان با همه وجود اما نگران بازی می‌کنند. این به خاطر فشارهای اخیر است.

او درباره عملکرد سپاهان اصفهان تاکید کرد: سپاهان تیمی قابل احترام است. هر دو تیم دنبال این بودند که فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند. کنترل بازی را مخصوصاً در نیمه دوم در اختیار داشتیم. البته ریتم بازی خود را باید بهتر و سریع‌تر کنیم.

مطهری یادآور شد: پشت مدافعان خود موقعیتی به سپاهان ندادیم. هرچه بود جلوی دفاع تیمی ما بود. در دقیقه ۸۹ و ۹۰ حامد لک توانست آنها را مهار کند. ما هم موقعیت گل داشتیم اما همان فشارها که گفتیم تاثیرگذار بود.

او در این باره تصریح کرد: بار روانی را باید از روی تیم برداریم که آن هم بر عهده کادر فنی هست. امیدوارم بتوانیم این کار را به خوبی انجام دهیم.

مطهری درباره تاکتیک پرسپولیس برای رسیدن به گل گفت: دنبال سه امتیاز بازی بودیم. به هر حال تجزیه و تحلیل دوستان هست که می‌گویند دنبال مساوی هستیم. دیروز هم گفتم مقابل تیمی بازی داریم که شخصیت دارد و قهرمانی‌های متعددی داشته است. وظایف خودمان را باید انجام دهیم.

مربی سرخپوشان پایتخت درباره عدم استفاده از مهاجمان این تیم در آستانه دربی و عدم اعتماد به آنها اظهار داشت: درباره تغییر سیستم نمی دانم نظرات آقایان چیست. همیشه شکل تعریف شده‌ای داریم؛ البته وظایف متفاوتی برای هر بازیکن هم وجود دارد. خودمان را برای دربی آماده می‌کنیم. درباره مهاجمان ما صحبت می‌شود اما ما یک تیم هستیم. هفته‌ها هست از مهاجمان ما صحبت می‌شود اما روند تیمی داریم.

مطهری درباره احتیاط برای شکست نخوردن مقابل سپاهان اصفهان قبل از بازی با استقلال تهران تصریح کرد: مگر می‌شود در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باشی و دنبال تساوی بگردی؟! اصلاً این‌طور نیست. دنبال سه امتیاز بودیم و دیدید که موقعیت گل هم ایجاد کردیم./مهر
دیدگاهتان را بنویسید