حواشی بازی:پرتاب بطری آب توسط کی روش و هجوم دسته جمعی کادر فنی به سمت داور

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان دیدار مقابل قطر با مشت های گره کرده شاگردانش را به انجام بازی هجومی دعوت کرد.

دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل قطر در شرایطی از ساعت 21 امشب (پنجشنبه) آغاز شد که جو ورزشگاه به شدت علیه قطری هاست.

* تماشاگران تیم ملی را به شدت تشویق می کنند و این در حالی است که هنگام صاحب توپ شدن قطری ها، صدای شیپور و سوت، جو وحشتناک و کَرکننده ای در ورزشگاه ایجاد می کند.

* کارلوس کی روش پس از گذشت 20 دقیقه از بازی شاگردانش را با مشت های گره کرده به بازی هجومی تر فراخواند و به نوعی بازیکنان را تهییج کرد.

* در دقیقه 24 مسابقه تماشاگران قصد تشویق مرحوم هادی نوروزی را داشتند که تشویق بی جان آنها این برنامه را نصفه و نیمه گذاشت.

* لحظاتی که بازی به دلیل مصدومیت بازیکن قطر متوقف شده بود، کی روش نکاتی را به دژاگه گوشزد کرد و جواد نکونام هم توصیه هایی برای سعید عزت اللهی داشت که با شماره شش تیم ملی به نوعی جانشین او محسوب می شود.

* چند اشتباه داوری باعث شد کی روش به شدت به قضاوت این مسابقه اعتراض کند.

* پس از دو دقیقه گذشت از اعتراض سرمربی تیم ملی، وقتی کی روش دید داور توجهی به اعتراض او ندارد، از محوطه فنی خود خارج شد و اعتراضش را به گوش داور چهارم مسابقه رساند. داور چهارم هم کی روش را به آرامش فراخواند تا او به محوطه فنی خود برگردد.

* تصمیم داور مسابقه در دقیقه 41 یک بار دیگر اعتراض کی روش را به دنبال داشت و این بار علاوه بر او افشین پیروانی، دن گاسپار و جواد نکونام هم به داور مسابقه اعتراض کردند.

* دو دقیقه بعد اشتباه دیگری باعث شد میکو به سمت داور چهارم برود که این بار نکونام او را به سمت نیمکت برد. در این حین کی روش یک بطری آب معدنی برداشت و با عصبانیت به سمت داور چهارم رفت که افشین پیروانی این بار سرمربی تیم ملی را دعوت به آرامش کرد.

* اعلام یک دقیقه وقت اضافه توسط داور هم با اعتراض کی روش و نکونام همراه بود. پس از پایان بازی، همه اعضای کادر فنی تیم ملی در اقدام غیرحرفه ای به سمت داور رفتند تا به او اعتراض کنند. مسئولان برگزاری بازی نیز داور را به سمت رختکن هدایت کردند.

* پس از پایان اعتراض ها به داور کارنیو به سمت کی روش رفت و با صحبت کردن با سرمربی تیم ملی از او خواست آرامش خود را حفظ کند و سپس با هم به سمت رختکن رفتند.
دیدگاهتان را بنویسید