خالقی فر: یک سال درباره مسائل مالی حرف نزدم/بین پرسپولیسی هااختلاف ودودستگی نیست

[ad_1]

پرسپولیس اف سی :هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت:اگر هم اعتراضی بوده و بحث اعتصاب وسط آمده فقط در حد یک سوءتفاهم بوده است.

رضا خالقی فر  در رابطه با آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: متاسفانه باید بگویم وضعیتم خیلی خوب نیست و آن طور که فکر می کردم دوره نقاهت را خوب پشت سر نگذاشتم. هنوز هم به فیزیوتراپی می پردازم و تمرینات اختصاصی را در کنار سایر بازیکنان که گروهی تمرین می کنند انجام می دهم.

وی درباره زمان بازگشتش به میادین عنوان کرد: مصدومیتی که دچار آن شدم از ناحیه مفصل ران است که بسیار حساس است و نمی توان روی آن ریسک کرد. پزشکان تیم هر روز وضعیت مرا چک می کنند و هر زمانی که صلاح بدانند به تمرینات گروهی اضافه می شوم اما نباید عجله کرد چون یک اشتباه و عجله می تواند به قیمت از دست رفتن چند ماه فرصت بازی برای من شود. این هم یک بدشانسی دیگر بود که در این مقطع به سراغ من آمد اما باز هم انگیزه دارم که خیلی زود برگردم.

هافبک تیم پرسپولیس همچنین تصریح کرد: هنوز معلوم نیست که چه زمانی مجوز حضور در تمرینات گروهی را می گیرم. فعلا در تمرینات وزنه با سایر بازیکنان شرکت می کنم. البته حدود 10 روز دیگر تا اولین بازی ما در لیگ که مقابل تراکتورسازی است فرصت داریم که شاید بتوانم به آن بازی برسم اما هنوز چیزی مشخص نیست.

خالقی فر با اشاره به حساسیت بازی با تراکتورسازی گفت: بازیکنان تمرینات را با انگیزه بسیار بالا و جدیت تمام دنبال می کنند. بازی با تراکتورسازی همانند سایر بازی ها برای ما مثل فینال می ماند. چون اگر بخواهیم به هدف مان که همان قهرمانی است برسیم راهی جز برتری در بازی های خانگی نداریم. البته تراکتورسازی در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده اما این هفته ها بردن هر تیمی که در بالا یا پایین جدول باشد سخت است.

وی درباره اعتصاب بازیکنان پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی بیان داشت: من از روزی که به پرسپولیس آمدم که تقریبا بیش از یک سال از آن گذشته یک بار هم درباره مسائل مالی حرف نزدم. به نظر من تیم نیاز به آرامش دارد و اگر هم اعتراضی بوده و بحث اعتصاب وسط آمده فقط در حد یک سوءتفاهم بوده است. دیدید که خیلی زود با صحبتی که بازیکنان با کادر فنی و مدیریتی باشگاه داشتند این مشکل حل شد و الان همه با انگیزه بالا به فکر موفقیت پرسپولیس هستند.

خالقی فر در پاسخ به این سوال که گفته می شود اتفاقات اخیر در تمرین باعث دودستگی بازیکنان شده است، گفت: چنین چیزی نیست. هیچ دودستگی میان بازیکنان وجود ندارد و همه بازیکنان مثل قبل یکدل هستند. من اصلا اهل حاشیه نیستم و دوست ندارم که وارد حاشیه شوم. نه در گروهی هستم و نه دوست دارم به این مسائل فکر کنم. بهتر است رسانه ها نیز به این مسائل دامن نزنند تا ما در آرامش به کارمان ادامه دهیم.

هافبک پرسپولیس در رابطه با شانس بازی کردنش در ادامه فصل اذعان داشت: قطعا تا چند روز دیگر می توانم به تمرینات برگردم و آمادگی لازم را برای حضور در زمین به دست آورم. هیچ بازیکنی دوست ندارد نیمکت نشین باشد اما من تابع تصمیم کادرفنی هستم و به موفقیت تیمم فکر می کنم.

وی در پایان افزود: مطمئن باشید اگر هواداران ما همینطور که در این چند هفته به ما کمک کردند، بازهم به ورزشگاه بیایند، می توانیم این فصل قهرمانی را با هم جشن بگیریم. پرسپولیس بازی خوبی را ارائه می دهد و واقعا شایسته قهرمانی است.

[ad_2]
دیدگاهتان را بنویسید