خرید جدید پرسپولیس : هرگز نمی‌خواستم به استقلال ملحق شوم !

پرسپولیس اف سی : مدافع مستحکم تیم ملی و فصل گذشته نفت بعد از دو فصل دوری از این تیم بار دیگر قراردادش را با مسوولان سرخپوشان به توافق رسید و قراردادش را به امضا رساند. پرسپولیسی ها بعد از اطمینان از عقد قرارداد با سیدجلال حسینی با محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی قطع همکاری کردند. این مساله البته با واکنش محسن بنگر در صفحه شخصی اش همراه شد. هرچند او در ادامه منکر این قضیه شد.

سیدجلال که این روزها در استراحت به سر می برد در گفتگو با خبرنگار ما درباره شرایط خودش و برنامه هایش برای فصل آینده صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

نمی خواستم به استقلال بروم

بعد از بازگشتم از قطر و صحبت های نیمه کاره ای با مسوولان پرسپولیس داشتم پیشنهادی از استقلال به دستم رسید اما هیچ وقت قصد حضور در این تیم را نداشتم. بعد از سال ها بازی کردن می دانم این مساله نمی تواند حرفه ای تلقی شود و با تمام احترامی که برای حریف قائلم این پیشنهاد دوستانه را رد کردم و به نفت تهران پیوستم.

با هیچ کس مشکلی ندارم

با محسن بنگر از زمان حضور در سپاهان و بعد از آن در پرسپولیس هم تیمی بودم و هیچ مشکلی بین ما در این چند سال وجود نداشته است. هیچ مشکلی در این مدت نه با مربیانم نه هم تیمی هایم داشته ام و همیشه سعی کردم درون زمین تمام توان خودم را به کار گیرم. فرصت نشد با محسن حرف بزنم و البته مطمئن هستم او منظورش به من نبوده و هیچ وقت بین ما مشکلی وجود نداشته است.

اصلا در مورد بازوبند حرفی نزده ام

آمدم در پرسپولیس تا به این تیم کمک کنم و فصل خوبی را در کنار هواداران پشت سر بگذاریم. اینکه می گویند گفته ام بازوبند را می خواهم مطمئنا از طرف کسانی بوده که با روحیات من آشنایی ندارند. در تمام این سال ها هیچ وقت به این موضوع ورود نکرده ام و تصمیم کادرفنی برایم حجت بوده است. نه در تیم ملی و نه در تیم باشگاهی به این موضوع فکر نکرده ام و صحبتی در این باره نداشته ام. بازوبند پرسپولیس مطمئنا ارزشمند است ولی من روی این موضوع حساسیتی نداشته ام و هیچ شرطی در این باره اعلام نکرده ام و مسوولان باشگاه هم می توانند در این باره توضیح بدهند.

می خواهم با پیراهن پرسپولیس خداحافظی کنم

وقتی از قطر برگشتم منتظر پرسپولیس بودم. صحبت هایی هم در این باره شد اما شرایط آنطور که باید برای همکاری مهیا نبود و قسمت نشد در لیگ قبل با پیراهن پرسپولیس حضور داشته باشم. در این فصل صحبت هایی خوبی انجام دادیم و من هم بدون هیچ شرطی پیشنهاد پرسپولیس را پذیرفتم و اکنون خوشحالم که در این تیم و در کنار هوادارانی که همیشه به من لطف داشتند حضور دارم و می خواهم اگر قسمت شد با پیراهن پرسپولیس خداحافظی کنم.

با برانکو نیز مشکلی ندارم

دنبال مسائل حاشیه ای نیستم و به پرسپولیس نیز برگشتم تا بازی کنم و به هدفی که همه می خواهیم برسم. هیچ مشکلی هم مسلما با برانکو ایوانکوویچ ندارم و با نظر او به تیم پیوستم. مگر می شود بدون نظر مستقیم سرمربی با پرسپولیس قرارداد بست. دیگر هم به این سوال پاسخ نمی دهم و مطمئنا با نظر مستقیم ایشان آمدم و می خواهم عملکردی راضی کننده داشته باشم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of