خط و نشان شدیداللحن سیدجلال برای سوریه

مدافع باتجربه تیم ملی با نارضایتی بابت عملکرد ناجوانمردانه بازیکنان سوریه وعده داد در بازی برگشت به آنها درس فوتبال خواهیم داد.

پرسپولیس اف سی: تیم ملی سوریه در دیداری که شایسته کسب نتیجه نبود به یک تساوی ارزشمند مقابل ایران دست یافت و وقت کشی های پیاپی و اصرار برای بازی در زمینی غیر استاندارد عصبانیت سیدجلال حسینی را به همراه داشت.

مدافع تیم ملی در خصوص دیدار برابر سوریه گفت: بازیکنان تلاش کردند و جنگیدند و ما امروز برای پیروزی به زمین آمدیم اما شرایط این اجازه را به ما نداد. همه دیدند که ما تمام تلاش خود را به کار بردیم و برای سه امتیاز تمام توان مان را به کار بردیم.

سیدجلال حسینی که به شدت بابت رفتار غیرحرفه ای و ناجوانمردانه بازیکنان سوری عصبانی بود در ادامه برای آنها خط و نشان کشید و گفت: تنها انتظاری که خواهیم داشت این است که در بازی برگشت به تیم سوریه که هم از نظر اخلاقی و هم فنی شرایط خوبی در بازی امروز به نمایش نگذاشت نشان دهیم تیم ایران چه تیمی است.

وی ادامه داد: من از تمام مردم می خواهم در بازی برگشت استادیوم را پر کنند تا به آنها نشان دهیم فوتبال واقعی چیست و چه نتیجه ای باید مقابل نام آنها درج می شد.
دیدگاهتان را بنویسید