خمارلو:داستان عالیشاه و نوراللهی تمام شد حالا رفتند سراغ برانکو!

پرسپولیس اف سی:مدیر روابط عمومی و مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت: «با اطمینان می گویم برانکو، نوراللهی و عالیشاه هیچ جا نمی روند.»

امید عالیشاه و احمد نوراللهی دو بازیکن پرسپولیس نیم فصل سرباز می شوند و باید از پرسپولیس جدا شوند. برانکو ایوانکوویچ هم پیشنهاد جدیدی دارد و می خواهد از پرسپولیس برود.

اینها اخباری است که از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد. اما واکنش باشگاه پرسپولیس به این اخبار چه می تواند باشد؟ این اخبار پندار خمارلو را بر آن داشت که به این سوال پاسخ دهد که آیا واقعا این سه نفر قصد جدایی از پرسپولیس را دارند؟

خمارلو در این رابطه اظهار داشت: «ما هم شنیده ایم عالیشاه و نورالهی سرباز هستند و نیم فصل از پرسپولیس می روند. نمی دانیم این دو بازیکن چه سربازی هستند که اجازه حضور در اردوی دبی را پیدا کردند و توانستند از کشور خارج شوند! اگر این دو نفر سرباز باشند که اجازه خروج از کشور را ندارند. ما به کمک نامه اشتغال به تحصیل آنها توانستیم مجوز خروج آنها را از کشور بگیریم و آنها را به اردوی دبی ببریم. اگر مشکل سربازی داشتند قطعا اجازه خروج به آنها نمی دادند.»

خمارلو در مورد پیشنهاد تازه که گفته می شود به برانکو داده شده نیز گفت: «داستان عالیشاه و نوراللهی تمام شد حالا عده ای رفتند سراغ برانکو! سوژه ای وجود ندارد و بعضی می خواهند در پرسپولیس سوژه درست کنند! برانکو با پرسپولیس دو سال قرارداد دارد چطور او می تواند از پرسپولیس جدا شود؟ گویا عده ای می خواهند با اسم پرسپولیس یا خودشان را مطرح کنند یا حاشیه ای ایجاد کرده و تیم را به هم بریزند. با اطمینان می گویم این سه نفر هیچ جا نمی روند.»
10 thoughts on “خمارلو:داستان عالیشاه و نوراللهی تمام شد حالا رفتند سراغ برانکو!

دیدگاهتان را بنویسید