خوردبین:مسولان غدیر ناراحت بودند و اسکورت ندادند

پرسپولیس اف سی:  سرپرست تیم پرسپولیس گفت:استقلال خوزستان در نیمه اول بهتر از ما بود.

محمود خوردبین عصر امروز درباره بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: تیم حریف در نیمه اول بسیار خوب بازی کرد. آنها در نیمه اول از ما بهتر بودند. ولی ما در نیمه دوم بازی را در اختیار داشتیم و می توانستیم بازی را ببریم.

وی درباره اتفاقات بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و حواشی این بازی گفت: من در جلسه قبل از بازی هم این اتفاقات فصل گذشته را گوشزد کرده بودم. سرمربی تیم حریف با صحبت هایی که کرده بود عملا جو ورزشگاه را خراب کرد که گفته بود خیلی ها دست به دست هم دادند تا پرسپولیس را قهرمان کنند باعث شد جو ورزشگاه مقداری خراب شود و فکر می کنم آن صحبت ها باعث شد در ورزشگاه جو متشنجی شاهد باشیم.

خوردبین درباره سوال ؛ مبنی بر اینکه شولی یکی از  مسوولان ورزشگاه غدیر  گفته بود که شاید کسانی که جو را خراب کرده اند هواداران پرسپولیس یا استقلالی هایی که از تهران آمدند جو را خراب کردند گفت: این آقا در جلسه پس از بازی هم شرکت کرده بود ایشان از باخت و نتیجه نگرفتن تیمش ناراحت بود. ما از این آقا خواستار شده بودیم که حتی اسکورت هم برای ما بگذارد که این کار را نکرده بودند. فکر می کنم ایشان وقتی تیمش نتیجه نگرفته ناراحت شده و این حرفها را زده است.

وی درباره بازی پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت: بازی سختی مقابل نفت آبادان داریم چون این تیم بسیار خوب نتیجه گرفته است و از تیم های خوبی مثل استقلال و سپاهان را هم شکست داده است. ما به دنبال امتیاز هستیم و از این بازی برد می خواهیم.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره پرسشی که آیا تعطیلات لیگ باز هم به شما ضربه می زند گفت: وقتی لیگ تعطیل می شود بازیکنان تیم ها باید دوباره بدنسازی کنند. این بازیکنان گناه دارند که چقدر باید بدنسازی کنند و باعث می شود بدن بازیکنان لطمه بخورد.

وی درباره اینکه آیا پرسپولیسی های قصد دارند در این تعطیلات به اردو بروند بیان داشت: هنوز اردوی پرسپولیسی ها قطعی نشده است. اگر به اردو برویم باید بدون ملی پوشان برویم و اگر اردو قطعی شود صددرصد بدون ملی پوشان می رویم چون بازیکنان ملی پوشان هم به اردو می روند. ما هم قصد داریم در یک اردوی در امارات برگزار کنیم.

وی درباره این پرسش که آیا پرسپولیس در نیم فصل دوم به دنبال تقویت تیم هست گفت: صددرصد ما به دنبال تقویت تیم هستیم. برانکو در حال فکر کردن است و ما در نیم فصل دوم قطعا به دنبال تقویت تیم هم هستیم.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره اینکه چه نظری درباره عملکرد رامین رضاییان دارد بیان داشت: خداراشکر رامین در این بازی بازی کرد و مطمئن باشید در آینده بازی های بسیار زیادی از رامین رضاییان خواهید دید.

خوردبین در پایان گفت: باشگاه به دنبال این است که مشکل بدهی بازیکنان خارجی به خصوص گابریل برطرف می شود تا مشکلی پرسپولیس از این بابت نداشته باشد.
دیدگاهتان را بنویسید