خوردبین: مسوولان کیش با ما مشکل ندارند، هر آنچه توانستند را در اختیار ما گذاشتند

پرسپولیس اف سی: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسوولان کیش همکاری خوبی با ما داشتند و مشکل زمین هم با توجه به میزبانی نماینده کیش در لیگ دو اجتناب ناپذیر بود.

محمود خوردبین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره مشکل پیش آمده برای تمرین امروز سرخپوشان افزود: در وهله اول باید بگویم از طرف مسوولان ورزشی و غیر ورزشی کیش مشکلی با ما وجود ندارد و اتفاقا آنها همکاری خیلی خوبی با پرسپولیس داشتند و هر امکاناتی که خواستیم، در اختیار ما گذاشتند اما این اتفاق هم ناشی از آن است که خود تیم توسعه کیش فردا در لیگ دو میزبانی یک بازی را بر عهده دارد و این بازی باید در ورزشگاه اصلی انجام شود و به همین دلیل می‌خواستند زمین را آماده کنند. به همین دلیل از ما خواستند به زمین شماره دو بیاییم که وقتی آقای برانکو این زمین را دیدند گفتند؛ اصلا مناسب تمرین نیست و اگر قرار باشد باقی تمرینات در این زمین انجام شود، بهتر است زودتر به تهران برگردیم.

وی درباره اینکه به این ترتیب برنامه پرسپولیس چه خواهد بود، ادامه داد: فردا دو جلسه تمرین داریم. مسوولان کیش برای تمرین نوبت صبح سالن چند منظوره را در اختیار ما می‌گذارند و بچه‌ها با صلاحدید کادر فنی می‌توانند در سالن پا به توپ شوند و در نوبت بعدازظهر یکشنبه هم با پایان بازی لیگ دو، زمین از ساعت 17 در اختیار ما خواهد بود. از این بابت و به خاطر همکاری‌های روزهای گذشته هم باید از آقای مونسان رئیس منطقه آزاد کیش، آقای جلالی، رئیس ورزش جزیره و آقای پازوکی رئیس هیأت فوتبال کیش تشکر کنم و آنها تلاش خود را برای میزبانی شایسته انجام دادند.

خوردبین درباره بازی دوستانه و محل تمرین بعدازظهر امروز شنبه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یک حریف تدارکاتی خوب می‌خواستیم و تیم توسعه کیش هم درگیر مسابقات است، بازی کنسل شد و برای محل تمرین، همچنان در حال رایزنی هستیم. البته فکر می‌کنم نه من، بلکه همه اهالی فوتبال امیدوار هستند با توجه به امکانات مالی خوبی که در جزیره کیش وجود دارد و همچنین عدم مشکل برای تهیه زمین، در سال‌های آینده اقدامات لازم برای ایجاد زمین‌های تمرین استاندارد صورت بگیرد، چون کیش پتانسیل بالایی دارد تا در ایامی از سال نه فقط برای باشگاه‌های ایران، بلکه باشگاه‌های غیر ایرانی هم محل مناسبی برای برپایی اردو باشد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه ماجرای تمرین امروز تا حدی این اردو را تحت‌الشعاع قرار داد، تصریح کرد: نباید از حق گذشت. ما در اینجا اردوی بسیاری خوبی داشتیم و بندگان خدا هم برای ما سنگ تمام گذاشتند. در کل، این اردو بسیار خوب و مفید بود. بچه‌ها در یک آب و هوای عالی تمرینات موثری را پشت سر گذاشتند و از نظر روحی و روانی هم تنوع خوبی خواهد بود. خوشبختانه در بازگشت هم زمان کافی وجود دارد تا بچه‌ها به شرایط آب و هوایی تهران برگردند.
دیدگاهتان را بنویسید