دایی:پرسپولیس بهترین تیم لیگ است اما توانایی شکستش را داریم

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم نفت تهران حریف فردای تیمش در هفته هشتم لیگ برتر را بهترین تیم این مسابقات خواند و تأکید کرد، توانایی شکستش را دارند.

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت: در ابتدا لازم می‌دانم این ایام را تسلیت بگویم. امیدوارم عزاداری مردم مورد قبول واقع شده باشد. به تیم ملی نیز بابت بازی‌هایی که انجام داد و پیروزی‌هایی که کسب کرد، تبریک می‌گویم. تیم ملی دو بازی سخت را با برد پشت سر گذاشت و موفق عمل کرد. امیدوارم تیم ملی به راحتی و بدون دغدغه به جام جهانی برود.

پرسپولیس بهترین تیم لیگ است اما توانایی شکستش را داریم
وی از آمادگی تیمش برای دیدار مقابل پرسپولیس یاد کرد و افزود: پرسپولیس بهترین تیم لیگ است و نتایج خوبی نیز گرفته است. با تمام احترامی که برای این تیم قائلم، اما باید بگویم تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و آماده‌ایم تا با دست پر از زمین خارج شویم. قطعاً بازیکنان من این توانایی را دارند که با کسب برد از زمین خارج شوند. پرسپولیس همیشه تیم بزرگی است، اما سعی می‌کنیم هم بازی خوبی انجام دهیم و هم سه امتیاز را بگیریم.

تیم ملی مهم‌تر از همه چیز است حتی اگر تعطیلات لیگ به تیم‌ها آسیب بزند
دایی همچنین در مورد تعطیلات مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: مطمئناً این تعطیلات در آماده‌سازی تیم‌ها وقفه ایجاد می‌کند، به‌خصوص تیم‌هایی که نتیجه می‌گیرند،‌ آسیب می‌بینند، اما همیشه گفته‌ام تیم ملی مهم‌تر از همه چیز است. اینکه تیم ملی به جام جهانی برود، آرزوی قلبی ماست. ما در زمان تعطیلات تا جایی که می‌شد،‌ تمرین کردیم و بازی دوستانه انجام دادیم تا آمادگی‌مان را در بالاترین سطح نگه داریم، اما بازی در لیگ با تمرین متفاوت است.

این هم از شانس من است که هر کجا می‌روم مشکلات مالی وجود دارد
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره مشکلات مالی این باشگاه نیز خاطر نشان کرد: ما منکر مشکلات باشگاه‌مان نمی‌شویم. قطعاً مشکلات زیادی داریم. خیلی از مسائل و قول و قرارهایی که با بازیکنان گذاشته شد، هنوز عملی نشده است. ما همگی تا به امروز فقط 20 درصد از مبلغ قراردادمان را گرفته‌ایم و پول دیگری به بازیکنان تزریق نشده است. این هم شانس من است که هر کجا می‌روم،‌ مشکلات مالی وجود دارد و کار فنی ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. این مشکلات مالی وجود دارد، ولی امیدواریم هرچه زودتر برطرف شود.

خیلی از مشکلات را با سعه صدر پشت سر گذاشتیم
اسپانسر باشگاه نفت همان حامی مالی باشگاه پرسپولیس در آخرین دوره حضور علی دایی در این باشگاه است. دایی در واکنش به طرح این موضوع به خبرنگاران حاضر در نشست خبری دیدار پرسپولیس – نفت گفت: من در جریان کار اسپانسر نیستم، اما زمان کارم در پرسپولیس نمی‌دانم که با این باشگاه چه قراردادی بسته شده و اسپانسر چگونه فعالیت می‌کرد. با این حال باید بگویم ما تا الان خیلی از مشکلات را با سعه صدر پشت سر گذاشتیم. متأسفانه مشکلات هنوز پا بر جاست. بعد از بازی با پرسپولیس، قرار است با مسئولان باشگاه جلسه بگذاریم تا ببینیم مشکلات حل می‌شود یا نه.

صعود تیم ملی تضمین‌شده نیست و باید بیشتر کار کنیم
دایی در مورد شرایط تیم ملی و اینکه گفته می‌شود حریفان این تیم ضعیف هستند، تصریح کرد: ما تا الان در تیم ملی نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته‌ایم. تیم ملی در چهار بازی و 10 امتیاز گرفته و صدرنشین جدول گروهش است، اما اینها تضمین‌کننده صعود نیست و باید بیشتر کار کنیم. نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. باید بیشتر تلاش کنیم. ان‌شاءالله تیم ملی بتواند با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهد، راهی جام جهانی شود.

خلیلی چون دوست من است ما را همراهی می‌کند
در ادامه این نشست خبری خبرنگاری از علی دایی در مورد وضعیت محسن خلیلی در کادر فنی تیم نفت تهران سؤال پرسید که وی در پاسخ گفت: خلیلی در کنار ماست و به ما کمک می‌کند. قرار نیست آنالیزی داشته باشد، اما به ما کمک می‌کند و در جو مربیگری قرار می‌گیرد تا کار را یاد بگیرد. او به این خاطر به تیم اضافه شده که دوست من است و با ما خواهد ماند.
دیدگاهتان را بنویسید