درباره پیشنهادم از چین همه چیز را به برانکو واگذار کردم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه چینی می‌گوید صفر تا صد این موضوع را به تصمیم برانکو واگذار کرده است.

 

پرسپولیس اف سی: انصاری درباره دیدار پرسپولیس مقابل پدیده مشهد، اظهار کرد: فکر می‌کنم به مراتب بازی خوبی را مقابل پدیده انجام دادیم و در نهایت هم توانستیم سه امتیاز این دیدار را بگیریم.

او درباره صحنه گلی که پرسپولیس دریافت کرد هم گفت: من فکر می‌کنم روی صحنه گل چند بازیکن خوب عمل نکردند و همین امر باعث شد که تیم گل دریافت کند. نمی‌توانیم برای صحنه گل بازیکن خاصی را مقصر قلمداد کنیم.

انصاری اضافه کرد: نکته مثبت و خیلی خوب در تیم ما این است که تا آخرین لحظه برای کسب پیروزی تلاش می‌کنیم. همین امر باعث شد در دیدار مقابل پدیده با تلاشی که بازیکنان انجام دادند در دقیقه ۹۳ مقابل این تیم به گل برسیم. فکر می‌کنم روحیه جنگندگی در تیم ما باعث شده تا به امروز نتایج خوبی بگیریم.

او درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر ذوب آهن هم گفت: ذوب آهن تیم خوبی است که در هفته‌های اخیر سیر صعودی داشته است. با توجه به اینکه این تیم کادر فنی‌اش را تغییر داده فکر می‌کنم در کل بازی سختی مقابل آنها داشته باشیم.

انصاری در پاسخ به این سوال که آیا کم بودن فاصله امتیازی پرسپولیس و تراکتورسازی استرس را در میان بازیکنان زیاد نکرده است؟ گفت: ما به هر حریفی که با ما رقابت می‌کند احترام می‌گذاریم اما به نتایج آنها کاری نداریم و فقط تمرکزمان روی نتایج تیمی خودمان است. البته این را هم بگویم که کم بودن فاصله امتیاز در بالای جدول باعث جذابیت لیگ شده است.

او در پایان درباره اظهارات برانکو مبنی بر اینکه اگر انصاری اجازه جدایی بدهد نمی‌تواند در چشم بازیکنان نگاه کند، گفت: برانکو بر گردن تک تک بازیکنان تیم حق دارد. من تابع تصمیمات او هستم و درباره موضوع پیشنهاد باشگاه چینی صفر تا صد قضیه را به تصمیم برانکو واگذار کرده‌ام چون او بهتر از همه صلاح مرا می‌داند.
دیدگاهتان را بنویسید