دربی در دربی

پرسپولیس اف سی: استقلال خوزستان جای استقلال تهران را در صدر می‌گیرد. مگر آنکه استقال اهواز مانع این کار شود! عجب استقلال در استقلالی است!!

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از آی اسپورت هفته دهم لیگ برتر دوشنبه و سه‌شنبه این هفته برگزار می‌شود و در حالی که همه نگاه‌ها به بازی استقلال و سپاهان در اصفهان و پرسپولیس و ملوان در تهران دوخته شده، یک بازی جالب در خوزستان برگزار می‌شود که شاید عنوان خاص‌ترین بازی هفته برازنده این بازی باشد.

روز دوشنبه در اهواز، دو تیم استقلال اهواز و استقلال خوزستان روبه‌روی هم قرار می‌‌گیرند. در لیگ برتر بازی تیم‌های همنام را پیش از این هم دیده‌ایم. بازی میان دو تیم همشهرسی هم که سابقه زیادی دارد و از آن با عنوان دربی نام می‌بریم. اما این اولین بار در تاریخ لیگ برتر است که دو تیم همنام و همشهری باید به مصاف هم بروند. استقلال خوزستان و استقلال اهواز آنقدر همه چیزشان شبیه است که شاید تماشاگران برای تشخیص دو تیم در بازی روز دوشنبه با مشکل مواجه شوند.

تنها تفاوت بزرگی که این دو تیم را از هم متمایز می‌کند، نتیجه‌گیری در لیگ امسال بوده است. تیم عبدالله ویسی با نتایج خوب و 8هفته شکست‌ناپذیری در بالای جدول قرار دارد و تیم سیاوش بختیاری‌زاده که 10روزی است به علی حنطه سپرده شده در قعر جدول دست و پا می‌زند.

بازی دوشنبه می‌تواند به صدرنشینی استقلال خوزستان منجر شود. کافی است توجه کنید که استقلال تهران به عنوان صدرنشین فعلی باید بازی سختی را در زمین سپاهان برگزار کند و احتمال توقف و از دست دادن امتیاز برای این تیم بسیار بالاست. بنابراین کافی است عبدالله ویسی رقیب همنام و همشهری خودش را شکست بدهد تا جای آن یکی تیم همنام را در صدر جدول بگیرد. در واقع استقلال خوزستان جای استقلال تهران را در صدر می‌گیرد مگر آنکه استقال اهواز مانع این کار شود! عجب استقلال در استقلالی است!!
دیدگاهتان را بنویسید