دردسر تکراری برای باشگاه پرسپولیس/ بی‌پولی و صف طولانی طلبکاران

پرسپولیس اف سی:بازیکنانی که در دو سال اخیر از پرسپولیس جدا شده اند هنوز موفق به دریافت مطالباتشان نشده‌اند. به نظر می رسد اوضاع مالی سرخ ها هم بهم ریخته است.

پرسپولیس امسال از نظر مسائل مالی سال کم حاشیه‌ای را سپری می‌کند. سرپرست باشگاه بارها در صحبت‌هایش به این موضوع اشاره داشته است که قصد ندارد بدهی روی دوش باشگاه پرسپولیس بگذارد.

باوجود این صحبت ها بازیکنان پرسپولیس که طی یکی دو سال اخیر از این تیم جدا شده اند هنوز  از این باشگاه درصدی از قراردادشان را طلب دارند. از گابریل و تادو که دو فصل پیش از جمع سرخپوشان جدا شدند تا ماریچ که فصل گذشته از این تیم جدا شد.

از این قراردادها فعلا فرناندو گابریل و ژوزه تادو پرونده ‌شکایتشان در فیفا در جریان است. آنطور هم که از شواهد پیداست بزودی صدای بازیکنانی چون ماریچ، اومانیا و بنگستون هم بابت طلبشان از پرسپولیس درخواهد آمد.

این موضوع اما تنها به بازیکنان خارجی مربوط نمی‌شود و تعدادی از بازیکنان پیشین پرسپولیس هم مقداری زیادی از این باشگاه طلب دارند. بازیکنانی مانند مهرداد کفشگری، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، بابک حاتمی، مرتضی قدیمی‌پور و تعدادی دیگر از بازیکنان سال گذشته سرخپوشان ، حدود چهل درصد از قراردادشان را طلب دارند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس حل این مشکل و پرداخت مطالبات بازیکنان ایرانی پیشین را به عهده مشاور اقتصادی این باشگاه یعنی محمدعلی ترکاشوند گذاشته است اما او در این زمینه پاسخگوی بازیکنان نیست.

مسئولان باشگاه پرسپولیس بارها به این موضوع اذعان داشته اند که نمی‌خواهند بدهی را به بدهی های هنگفت باشگاه اضافه کنند اما با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که این حرف برخلاف عمل باشد.
پاسخی بگذارید