دلیل درخشش هافبک‌های پرسپولیس؛ جناب آقای بدنساز

پرسپولیس اف سی:شب گذشته برنامه ۹۰ هافبک دفاعی‌های دو تیم پرسپولیس و استقلال را آنالیز کرد و مشخص شد تاثیر کمال کامیابی نیا و امید ابراهیمی در این دو تیم بیشتر از چیزی است که در نگاه اول به نظر می‌رسد. اما مسئله کمال کامیابی‌نیا کمی متفاوت است.

به گزارش پرسپولیس اف سی آی اسپورت با این مقدمه نوشت:

او قبلا در پست مهاجم و هافبک هجومی بازی می‌کرد اما برانکو از او در پستی استفاده می‌کند که نیاز به دوندگی بسیاری دارد. با این همه کامیابی ‌نیا از پس وظایفش برآمده است. او درباره دلیل تحولش در تیم برانکو می‌گوید:« قطعا برانکو خیلی کمکم کرد تا در این پست جا بیفتم. او هر نکته مهمی که در نحوه بازی من می دید آن را به من گوشزد می کرد. من در طول هفته دو جلسه تمرین اضافه برای خودم در نظر گرفته ام. البته در روزهای بازی و یا قبل از آن به خودم فشار نمی آورم. اغلب در اوسط هفته فشار خوبی به بدنم می آورم. ضمن آنکه سالم زندگی کردن هم نقش مهمی در حفظ شرایط خوب بدنی ام ایفا می کند.

زیاد اهل این طرف و آن طرف نیستم و قبل و بعد از تمرین در خانه مشغول استراحت کردن می شوم. خورد و خوراکم را طوری تنظیم کرده ام که انرژی لازم در حین تمرینات و مسابقات در بدنم تامین شود. البته نمی توانم از نقش بدنساز خوب پرسپولیس یاد نکنم. برانکو یک بدنساز عالی برای تیم آورده که تاثیر او را  هم این روزها در محسن مسلمان به وضوح می بینیم. مسلمان به قدری از نظر بدنی پیشرفت کرده که از نحوه بازی هایش به وضوح می توان آن را حس کرد. این البته مختص به مسلمان نیست و همه پرسپولیس از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار گرفته اند.»

بدنساز پرسپولیس مارکو استیلینوویچ نام دارد که در اواسط فصل به کادر فنی این تیم پیوست.

۳۹۰۴۶
دیدگاهتان را بنویسید