دهمین کلین شیت حامد لک با پرسپولیس ثبت شد

پرسپولیس اف سی :پرسپولیس ۲۷۰ دقیقه در لیگ برتر گل نخورده و دروازه خود را بسته نگه داشته است.

حامد لک که در لیگ قهرمانان آسیا فقط از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد و در نهایت عنوان بهترین بازیکن غرب آسیا را در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا کسب کرد، در لیگ بیستم هم دروازه پرسپولیس را بسته نگه داشته و گلی دریافت نکرده است.

حامد لک موفق شد تا دهمین کلین شیت خود را با پیراهن پرسپولیس به ثبت برساند‌. این در حالی است که درخشش حامد لک با پیراهن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ باعث شد تا او که به تازگی صاحب پیراهن سرخ شده خیلی زود به محبوبیت قابل توجهی برسد.

عملکرد خوب لک در لیگ برتر نیز ادامه داشت و او موفق شده با گذشت ۳ هفته از لیگ بیستم در هر ۳ بازی دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

با این حساب حامد لک تاکنون در مجموع در ۱۲ بازی (۹ دیدار آسیایی و ۳ بازی لیگ برتر) درون دروازه پرسپولیس قرار گرفته و موفق شده ۱۰ کلین شیت به ثبت برساند؛ تنها معز علی و عبدالرزاق حمدالله از روی نقطه پنالتی دروازه لک را باز کرده‌اند.

بنابراین هنوز هیچ بازیکنی موفق نشده دروازه حامد را در جریان بازی باز کند. موفقیتی که لک به کمک خط دفاعی مستحکم پرسپولیس آن را بدست آورده و امیدوار است با همین روند عالی بتواند در فینال لیگ قهرمانان حاضر شده و مسابقات لیگ را نیز ادامه دهد.
دیدگاهتان را بنویسید