دو گزینه کروات برای دروازه پرسپولیس/ چه کسی جدا می شود؟

پرسپولیس اف سی:ظرف 24 ساعت آینده تکلیف چارچوب دروازه پرسپولیس مشخص می‌شود.

بعد از اتفاقاتی که برای سوشا مکانی افتاد و همچنین رفتن ایمان صادقی به خونه به خونه بابل انتخاب یک سنگربان جدید برای پرسپولیسی‌ها به بحرانی جدی تبدیل شد چون سایر باشگاه‌ها از جمله نفت حاضر به واگذاری گلرهای مد نظر خود به این تیم نشدند.

بعد از تمام جنجال‌ها در راه سرخپوش شدن علیرضا بیرانوند و بن بست در مذاکرات با نفتی‌ها خبر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ تصمیم نهایی خود را برای بستن پرونده گلر جدید گرفته و دو گزینه کروات را به باشگاه معرفی کرده تا یکی از آنها در نیم فصل دوم شاگرد او شود. گلرهایی که هر کدام رزومه نسبتاً خوبی دارند و می‌توانند انتظارات را برآورده کنند.

تنها مشکل در راه جذب این گلرها پر بودن لیست خارجی‌های پرسپولیس است چون در حال حاضر لوکا ماریچ، مایکل اومانیا و جری بنگستون به عنوان سه سهمیه غیر آسیایی در لیست حضور دارند و پرسپولیس تنها می‌تواند یک بازیکن آسیایی جذب کند. شاید به همین خاطر هم هست که در روزهای گذشته جلسات زیادی پیرامون کنار گذاشتن یکی از این نفرات و آوردن گلر کروات میان سرمربی و مدیریت باشگاه رقم خورد.

با توجه به این که برانکو از بنتسون به عنوان مهاجم دوم رضایت دارد پیش بینی می‌شود از بین ماریچ و اومانیا یک نفر به زودی از پرسپولیس جدا شود و راهی تیم دیگری شود که نیمکت نشینی های مدافع کاستاریکایی می‌تواند شانس او را بیشتر کند چون برانکو اعتقاد خاصی به ماریچ دارد. با این تفاسیر باید تا یکی، دو روز آینده منتظر ماند و دید قرعه به نام کدام یک از خارجی‌های فعلی خواهد خورد که بالاجبار پرسپولیس را ترک کند.
دیدگاهتان را بنویسید