رادوشوویچ: هواداران نگران نباشند چون خیلی آماده‌ام|از تمرینات انفرادی‌ام عکس دارم!

پرسپولیس اف سی:  دروازه‌بان کروات پرسپولیس گفت: در دو هفته‌ای که دور از تمرینات تیم بودم به طور منظم تمرینات سختی را پشت سر گذاشتم.

بوژیدار رادوشوویچ در مورد تاخیر زیادی که در بازگشت از تعطیلات و حضور در اردوی تیمش در دبی داشت، گفت: قرار بود زودتر از تیم به امارات برسم اما مشکلاتی برای روادیدم بوجود آمد و باعث شد سفرم به دبی با تاخیر مواجه شود.

وی افزود: باشگاه تلاش زیادی کرد تا مشکل بوجود آمده برای من حل شود و در نهایت امروز (چهارشنبه)  ساعت 6 صبح به دبی رسیدم و در تمرین صبح هم شرکت کردم.

رادوشوویچ در پاسخ به این سوال که بیش از 10 روز تمرین نکردن با تیم باعث نخواهد شد از فرم ایده‌آل بدنی خارج شود یادآور شد: شرایط بدنی من خیلی خوب است چرا که در این مدت از تمرینات انفرادی دور نبودم. من بازیکن حرفه‌ای هستم و همیشه تمریناتم را به طور منظم انجام می‌دهم.

این دروازه‌بان کروات در واکنش به این سوال که آیا به هواداران پرسپولیس اطمینان می‌دهد با توجه به مصدومیت بیرانوند، جانشین خوبی برای وی در بازی‌های آینده باشد، عنوان کرد: دلیلی برای نگرانی بابت این قضیه از سوی هواداران نیست و من با توجه به تمرینات سختی که داشتم شرایط خیلی خوبی دارم. برای اینکه به همه ثابت کنم تمرینات اختصاصی‌ام چقدر سنگین بود از تمریناتم عکس گرفتم. در روز‌های آینده هم قطعا تمرینات خوبی را برای شروع دوباره لیگ انجام خواهیم داد و سعی می‌کنیم کیفیت خود را در ادامه بازی‌های پیش رو حفظ کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید