رایگان هم نشود؛هواداران آزادی راپرمی کنند/مسائل درون خانوادگی حل میشود

 

پرسپولیس اف سی : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی طارمی را همه می شناسند و میدانند او چه پسر خوب و با ادبی است؛ خدا را شکر او دلجویی هم کرد و همه چیز به خیر و خوشی خاتمه یافت.

مصطفی قنبرپور  درباره انتخابات امروز مجلس شورای اسلامی و خبرنگان رهبری و حضور پرشور مردم اظهار داشت: به نظرم هر کسی که به خودش، خانواده اش  و در نهایت جامعه خود اهمیت می دهد باید در انتخابات شرکت کند. از طرفی می بایست فرد صالح را انتخاب کرد تا جامعه به سمت پیشرفت و تعالی حرکت کند.

وی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. صبح و بعد از ظهر کار می کنیم و آماده شروع دوباره بازی های لیگ هستیم. بازیکنان در دو گروه مدافعین و هافبک ها و مهاجم ها در دو نوبت تمرین می کنند. گروه اول از ساعت 9:30 تا 10:30 و گروه دوم از 10:30 تا 11:30 تمرین می کنند. انشا… بعد از تمرین بعد از ظهر برانکو برنامه بعدی تمرینات را ارائه خواهد کرد.

مربی پرسپولیس درباره مصدومیت رضا خالقی فر اذعان داشت: خدا را شکر رضا هم مصدومیت کشاله پایش را تقریبا پشت سر گذاشته و تمرین کردن را آغاز نموده است. به جز او بقیه بازیکنان بدون هیچ مشکلی تمرینات را با جدیت پیگیری می کنند.

وی درباره احتمال رایگان شدن بلیط بازی پرسپولیس و تراکتورسازی برای هواداران تیم سرخپوش تهرانی تصریح کرد: امیدوارم که بازهم این اتفاق رخ دهد و شاهد حضور پرشور مردم باشیم. حمایت های این عزیزان، پرسپولیس را همیشه کمک کرده و مطمئن باشید حتی اگر بلیط این مسابقه رایگان نشود بازهم ورزشگاه آزادی را پر خواهند کرد. چون با معرفت هستند.

قنبرپور درباره حریف این هفته پرسپولیس، تراکتورسازی که توانست با یک نتیجه مقتدرانه الجزیره را شکست دهد؛ توضیح داد: تراکتور تیم باقدمت و قابل احترامی است. آن ها در لیگ قهرمانان هم شروع بسیار خوبی داشتند. اما یادتان باشد ما تراکتور را در تبریز هم شکست دادیم و بازهم می توانیم این کار را تکرار کنیم. برای اینکه در این تورنمنت اولین تیمی باشیم که از خط پایان می گذرد باید این بازی و تمام دیدارهای پیش رو را با برد پشت سر بگذاریم.

وی درباره حواشی اخیر به وجود آمده توسط مهدی طارمی و اعتصاب بازیکنان پرسپولیس بیان داشت: ابتدا باید بگویم من و دیگر اعضای کادر فنی باید در حیطه خودمان که بحث های فنی است نظر بدهیم اما در کل اگر بخواهم به شما در این باره بگویم این است که پرسپولیس هم مانند بقیه تیمها مسائلی درون خانواده اش رخ می دهد که باید مهربانانه و بدون ایجاد حاشیه آن را برطرف کنیم. مهدی طارمی را همه می شناسند و میدانند او چه پسر خوب و با ادبی است. خدا را شکر او دلجویی هم کرد و همه چیز به خیر و خوشی خاتمه یافت.

قنبرپور در پایان درباره اظهار نظر علی دایی درباره جام جهانی 2006 و صحبت هایش با برانکو ایوانکوویچ گفت: من اطلاعی از این قضیه ندارم. مهمترین هدف ما در ورزش باید احترام به یکدیگر باشد و نباید وارد حاشیه شویم. هیچ فرقی هم نمی کند و باید در همه پست و مقام ها احترام ها را نگه داریم.

برای دریافت نتایج بازی های پرسپولیس با موبایل از خط ایرانسل کد 1201 را به شماره 8020 ارسال کنید


 

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید