روند بازسازی درفشی فر تعطیل شده است

پرسپولیس اف سی: به رغم گذشت ۵ ماه از عدم حضور پرسپولیسی ها در درفشی فر هیچ اقدامی برای بازسازی زمین چمن این ورزشگاه نشده است.

تمرینات پرسپولیس درپی عدم رضایت برانکو و بازیکنان از زمین چمن درفشی فر به ورزشگاه شهید کاظمی منتقل شد و اخیرا نیز با توجه به خرابی چمن ورزشگاه شهید کاظمی برخی از تمرینات تیم در زمین شماره دو آزادی و خیریه عمل برگزار می شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بودند زمین درفشی فر نیاز به بازسازی اساسی دارد و در اسرع وقت برای ترمیم زمین چمن اقدام خواهند کرد. حال مطلع شدیم در ورزشگاه درفشی فر اقداماتی برای مرمت زمین چمن مصنوعی، سکوهای ورزشگاه درفشی فر و محوطه انجام شده اما هیچ اقدامی برای بازسازی و مرمت زمین چمن اصلی درفشی فر که تیم در آن تمرین می کرد نشده است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس دلیل این کار را نیاز به طی مراحل قانونی و اداری برای انجام کارشناسی و مناقصه می دانند اما مشخص نیست چرا ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس ۵ ماه است بلااستفاده مانده و نمی توانند از زمین چمن آن استفاده کنند و هیچ اقدامی هم برای بازسازی زمین چمن طبیعی ورزشگاه نشده است.

اقدام برای کارشناسی و اعلام مناقصه موضوع چندان پیچیده ای نیست و می توان در کمتر از یک هفته این مراحل قانونی را طی کرد؛ اما به نظر می رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس با توجه به برخورداری از زمین چمن شهید کاظمی و همچنین زمین شماره دو ورزشگاه آزادی نسبت به ترمیم و بازسازی ورزشگاه درفشی فر عجله ای ندارند و عملا این ورزشگاه که در غرب تهران واقع شده بدون استفاده مانده است.

پرسپولیسی ها در صورتی که ورزشگاه شهید کاظمی را از شهرداری و شورای شهر در اختیار نمی گرفتند با مشکل اساسی برای برگزاری تمرینات مواجه می شدند و بسیار عجیب است که طی ۵ ماه گذشته هیچ اقدامی برای بازسازی زمین چمن طبیعی ورزشگاه درفشی فر نشده است.
دیدگاهتان را بنویسید