ریکاوری سرخپوشان با صحبت‌های برانکو/ عذرخواهی طارمی از هواداران

پرسپولیس اف سی: تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر عذرخواهی طارمی قرار گرفت.

تمرین ریکاوری سرخپوشان پس از دربی 83 مقابل استقلال که روز گذشته منجر به تساوی بدون گل شد، امروز (شنبه) از ساعت 15 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* با وجود اینکه تمرین امروز پرسپولیس قرار بود از ساعت 11 برگزار شود، به ساعت 15 موکول شده بود و مثل نوبت صبح باز هم خبرنگاران برای ورود به تمرین با مشکل مواجه شدند. مسئولان ورزشگاه شهید کاظمی تا آغاز تمرین اجازه ورود به خبرنگاران برای حضور در محل تمرین ندادند.

* صورت کبود شده کمال کامیابی‌نیا هافبک پرسپولیس مورد توجه خبرنگاران قرار گرفت. زمانی که از او سوال شد که چرا به این شکل درآمده، وی پاسخ داد به دلیل برخوردی که روز گذشته با فرشید اسماعیلی داشتم صورتم آسیب دید.

* بازیکنان قبل از آغاز تمرین با وسایل تمرینات نرمشی به کارهای کششی پرداختند و بدن‌های خود را گرم کردند.

* تمرین پرسپولیس از ساعت 15 با صحبت‌های برانکو به مدت 15 دقیقه آغاز شد. برانکو در حاشیه صحبت‌های خود به بازیکنان اعلام کرد که دیگر به دربی فکر نکنند و تمام تمرکز خود را برای ادامه لیگ و بازی مقابل سپاهان قرار بدهند.

* بازیکنان پس از صحبت‌های برانکو به دو دسته تقسیم شدند، گروه اول بازیکنان اصلی پس از کارهای کششی و نرمشی به مدت 15 دقیقه به صورت نرم دور زمین دویدند و پس از دویدن زیرنظر مارکو مربی بدنسازی به سالن وزنه رفتند تا کارهای بدنسازی انجام دهند.

* بازیکنان ذخیره هم زیرنظر چوک دستیار برانکو به صورت دو به دو تقسیم شدند و به کارهای پاسکاری و دریبل مشغول شدند.

* در تمرین امروز پرسپولیس اندک هواداران این تیم حضور داشتند و برای لحظاتی بازیکنان و مربیان را تشویق کردند. این در حالی بود که قبل از آغاز تمرین مهدی طارمی به سمت هواداران رفت و به خاطر موقعیت گلی که مقابل استقلال از دست داده بود از آنها عذرخواهی کرد و هواداران نیز پس از عذرخواهی او، طارمی را تشویق کردند و به او دلداری دادند.

* وحید امیری مهاجم مصدوم پرسپولیس امروز(شنبه) به همراه بازیکنان پا به توپ شد و شاید برای دیدار مقابل سپاهان در هفته هفتم در ترکیب پرسپولیس حضور داشته باشد.

* فرشاد احمدزاده هافبک پرسپولیس در دیدار روز گذشته مقابل استقلال دچار مصدومیت جدی شده و امروز پس از حضور در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین نکرد و زیر نظر فیزیوتراپ به کارهای درمانی پرداخت.

* علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس به دلیل عملکرد خوب در دیدار روز گذشته‌ مورد حمایت همشهریان خود قرار گرفت و برای لحظاتی با هواداران صحبت کرد.

* در ادامه تمرین، بازیکنان در دو دروازه به دو گروه تقسیم شدند و تمرین شوت به سمت دروازه را انجام دادند و پس از آن به فوتبال درون تیمی روی آوردند.

* محمد انصاری مدافع پرسپولیس که روز گذشته تعویض شد گویا مشکلی برای دیدار با سپاهان ندارد و در کنار بازیکنان اصلی به تمرین ریکاوری پرداخت.

* پرسپولیس در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر چهارشنبه 31 شهریورماه در ورزشگاه فولادشهر میهمان تیم فوتبال سپاهان خواهد بود.
پاسخی بگذارید