زادمهر: همین که برانکو گفت خوشحالم، کافی است|چهار شب در دوبی نخوابیدم

پرسپولیس اف سی: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:عده ای درباره من بی معرفتی کرده اند.

محمد زادمهر درباره اردوی سرخپوشان در دوبی گفت: همین که آقای برانکو در مصاحبه شان گفتند از برپایی این اردو خوشحال هستم نشان می دهد که سطح اردو خوب بوده است. مجموعه در آرامش کامل بود و رمز موفقیت هر تیم آرامش است. اگر به هر دلیلی آرامش پرسپولیس به هم بخورد از هدفمان دور می شویم. در آنجا دو بازی انجام دادیم که به خواست برانکو بود و ترجیح دادند با تیم هایی بازی کنند که بتوانند در برابر آنها تاکتیک هایشان را مرور نمایند.

وی افزود: فضای خوب و امکانات کافی باشگاه ایرانیان بود. در طول برپایی اردو تماشاگران ایرانی و بچه های مدرسه ای به تمرینات می آمدند و جالب اینکه بازیکنان ما با تک تک آنها عکس یادگاری گرفته اند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره این شایعه که تیم شاهین دوبی حریف اول پرسپولیس در امارات از تجار دوبی متشکل شده بود گفت: اصلا این طور نبود. خود برانکو سال ها در امارات حضور داشته و از فضای آنجا شناخت داشت. ایشان صلاح دانست تا با شاهین دوبی دیدار کنیم. ضمن اینکه هم برانکو و دیگر اعضای تیم دوست داشتند با ایرانی ها بازی کنند.

وی درباره این موضوع که خودش هم به یاد جوانی اش پا به پای بازیکنان تمرین می کرد گفت: در هر صورت بنده همیشه ورزش می کنم اما در اردوی دوبی همه اعضای تیم از جمله خود من، خوردبین و دیگر عزیزان در کنار بچه ها ورزش می کردیم. اینکه بازیکنان می دیند به طور مثال من که سه برابر آنها سن دارم در کنار آنها تمرین می کنم برایشان می توانست جالب باشد. ما حتی در یک روز تیم والیبال تشکیل دادیم و به رقابت پرداختیم و اتفاقا تیم والیبال ما به فینال رسید.

زادمهر درپاسخ به این سوال که چرا  پرسپولیس این اردو را در تهران برگزار نکرد و متحمل هزینه شد گفت: این اردو هیچ هزینه ای برای باشگاه نداشت زیرا اسپانسر آن را فراهم کرده بود ضمن آنکه آب و هوای خوب امارات و فضا و امکانات باشگاه ایرانیان به بهبود شرایط تیم ما کمک زیادی کرد.

زادمهر درباره اینکه چرا علیرضا بیرانوند با دست گچ گرفته تمرین می کرد گفت: این دروازه بان فقط کار با توپ انجام می داد. اتفاقا ما به اتفاق او و دیگران به بیمارستان ایرانیان دوبی رفتیم. بنده و آقای برانکو دقایقی سخنرانی کردیم. همان جا از دست آقای برانکو عکس گرفتند و قرار شد امروز که تیم بر می گردد بررسی های لازم انجام شود. خود او اصرار داشت که گچ دستش را باز کنند اما مربیان مخالفت کردند و گفتند که باید بررسی های بیشتری انجام شود.

زادمهر درباره شایعات این روزها مبنی بر تغییرات در کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس گفت: بنده هم مثل شما نمی دانم این صحبت ها از کجاست اما آقای دکتر طاهری عملکردشان مشخص است و رضایت هواداران نشان می دهد ایشان به خوبی مدیریت باشگاه را انجام داده اند.

وی درباره عکسی که از وی در اردوی امارات منتشر شده و برخی به ظاهر او انتقاد کردند گفت: بنده از سر تمرین می آمدم و در آن فضای ورزشی باید با لباس ورزشی حاضر می شدم. اینها بی معرفتی است. نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم. اما باور کنید سه، چهار شب سر همین صحبت ها خوابم نبرد و آنهایی که این کار را کردند به خدا می سپارم. این بی انصافی است که بگویند مثلا آقای ایکس با خانواده اش به دوبی آمده است.

زادمهر در پایان درباره حضور برانکو و مسئولان باشگاه در خانه یک هوادار معلول در دوبی گفت: باورتان نمی شود آن روز آن هوادار حدود 4 ساعت از آقای برانکو درباره مسائل تیم سوال می پرسید و سرمربی ما با آرامش و صبر پاسخ سوالات او را می داد. این بسیار باارزش است.
دیدگاهتان را بنویسید