سانز: در فوتبال ایران پرسپولیس را می شناسم|پدرم بازنشسته شد

پرسپولیس اف سی:

هافبک پیشین رئال مادرید گفت:هدف ما این است که با حضور در فوتبال ایران این کشور را بیشتر بشناسیم و روی آن کار کنیم.

فرناندو سانز  درباره حضور تیم ستارگان لالیگا در ایران اظهار داشت: خوشحالم بار دیگر به ایران آمدم و این بار با تیم ستارگان این کشور دیدار خواهیم کرد.می خواهیم کاری که مدنظرمان است را در همه دنیا معرفی کنیم.سه سال پیش ما فعالیت ستارگان لالیگا را شروع کردیم و هدف مان گسترده کردن آن در سرتاسر جهان است.

وی ادامه داد:این دفعه سوم است که به ایران سفر می کنم.ایران مردم مهربان و خوبی دارد.این کشور در فوتبال هم پیشرفت خوبی داشته است.در گذشته شناخت زیادی از فوتبال ایران نداشتم اما فکر می کنم پس از این بازی شناختم بیشتر خواهد شد.دوست دارم برای این مسابقه استادیوم پر شود.البته در فوتبال ایران تیم پرسپولیس را می شناسم.به من گفته اند پرسپولیس بیشترین هوادار را در ایران دارد و خیلی محبوب است.

هافبک پیشین رئال مادرید خاطرنشان کرد: در میان بازیکنان ایرانی،جواد نکونام را به خوبی می شناسم.هدف ما این است که با حضور در فوتبال ایران این کشور را بیشتر بشناسیم و روی آن کار کنیم.ایران جزو کشورهای پرجمعیت است که مردم فوتبالی هم دارد.

سانز درباره اینکه پدرش که سال ها رییس باشگاه رئال بود کجاست و چه می کند به کاپ بیان داشت:وقتی پدر من در رئال بود جام های زیادی را برد.او هنوز هم محبوبیت خاصی بین رئالی ها دارد.البته پدر به طور کامل بازنشسته است.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of